3D geometria s manuálnym sledovaním cieľa

Neohodnotené
 

Terčová 3D geometria s manuálnym posunom HD kamier na strednom stĺpe. Ovládanie v českom jazyku s integrovanou databázou predpísaných hodnôt pre jednotlivé vozidlá.

 • Hmotnosť: 210 kg
 • Napájacie napätie: 230 V
Dostupnosť Skladom
Cena €10 486,16 vrátane DPH
€8 666,25    
Kód tovaru GO_422
Značka Golemtech
Kategória Geometria kolies
 

3D geometria s manuálnym posunom kamery. HD kamery s vysokým rozlíšením sú umiestnené na výškovo pohyblivom stredovom stĺpe. Polohu kamier možno nastaviť do potrebnej výšky, meranie tak môže prebiehať tak na spúšťanom, ako aj na zdvihnutom zdviháku. Ideálna voľba napr. pre stanovište na montážnej jame.

 • Manuálne posunutie kamier

HD kamery umiestnené na pohyblivom ramene sa dajú nastaviť do požadovanej výšky. Meranie sa môže vykonávať buď na spúšťanom, alebo zdvihnutom zdviháku, alebo na montážnej jame.

 • Tienidlá odrazových skiel

Nová technológia odolných odrážačov so špeciálnym filtrom na odstránenie rušenia za všetkých svetelných podmienok. Veľmi odolná transpozícia.

Odrazové terče sú z veľmi odolného materiálu, neobsahujú žiadnu elektroniku, t. j. nepotrebujú batérie, ani káble. Sú stále v zornom poli kamier, geometria je teda vhodná aj pre vozidlá s nízkymi spojlerami

 • Speciálné funkcie

Meranie rozdielov medzi stopami, vzdialenosťami náprav a stredmi kolies na účely rýchlej kontroly stavu podvozku. Meranie rovinnosti zdviháka, kamera pre nájom na stanovište.

 • Rýchle meranie a kompenzácia

Potlačením vozidla sa vykoná automatické meranie základných uhlov a kompenzácia házivosti kotúčov oboch náprav súčasne, čo zaručí maximálnu presnosť.

Funkcia kompenzácie házivosti potlačením vozidla na minimálnu vzdialenosť, umožňuje v niekoľkých chvíľach merania a 3D dynamickú projekciu nameraných uhlov. Použitie na zdviháku, na zemi alebo na montážnej jame.

 

Určené pre osobné a úžitkové vozidlá. 3D geometria umožňuje presné meranie celého radu parametrov geometrie kolies prednej aj zadnej nápravy a diagnostiku riadenia. 

Primárne uhly: Celková a samostatná zberateľnosť, odklon, zakrivenie, uhol jazdnej nápravy 

Sekundárne uhly: Rozsah uhlov jazdnej dráhy, maximálny uhol otáčania, preťaženie, kombinovaný a diferenciálny uhol

Funkcia merania rozdielov medzi stopami a rozchodmi náprav (vzdialenosť medzi stredmi všetkých kolies) Snadná kontrola, či vozidlo nebolo napr. havarované. 

Meranie rovinnosti zdvíhacieho zariadenia. Meranie priemeru kolesa a rýchlosti otáčania.

Nová generácia mini odrazových terčov so špeciálnym ochranným filtrom zaručuje najspoľahlivejší odraz aj v nepriaznivých svetelných podmienkach.

3D geometria používa prehľadný ovládací softvér pod OS Windows v českom jazyku. Obsluha je tak veľmi jednoduchá, všetko je prehľadne graficky spracované a integrované do príručky celým meraním. Zobrazenie na veľkom 22 "monitore umožňuje ľahké čítanie a zobrazovaných údajov aj z väčšej vzdialenosti. Obsahuje databázu vozidiel s hodnotami určenými výrobcom s možnosťou úpravy. Databázy klientov a evidencie objednávok. Tlač protokolu s výsledkami meraní. 

Dodávka 3D geometrie obsahuje:

 • Stojanová konštrukcia s držadlami na príslušenstvo a integrovanými výškovo nastaviteľnými HD kamerami
 • PC s klávesnicou a myšou, tlačiareň, monitor
 • 4 zatienené mini odrazové terče z tvrdeného materiálu
 • 4 univerzálne staviteľné rýchloviazacie držiaky na terče 11 "– 25"
 • Aretácia volantu a pedálu brzdy
 • Predná otočná plošina

 

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu. Môžete využiť aj odborné montáže naším servisným technikom.

Hmotnosť [kg] 210
Napájacie napätie [V] 230
Sledovanie cieľov automaticky s posuvom kamier
Tienidlá odrazových skiel áno
Urýchľovače kolies 4 x 11" – 25"
Databáza hodnôt áno
Primárne uhly celková a samostatná zberateľnosť, odklon, zakrivenie, uhol jazdnej nápravy
Kompenzácia diskov áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: