3D geometrie s elektronickým sledovaním terčov

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
  • 1 z 11
 

3D geometrie s elektronickým sledovaním terčov

Terčová 3D geometrie s automatickým pohybom HD kamier na stredovom stĺpe. Elektronická kontrola sledovanie odrazových terčov. Ovládanie v CZ jazyku s integrovanou databázou predpísaných hodnôt pre jednotlivé vozidlá.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

 

Dostupnosť Na externom sklade
Cena €9 250,45 vrátane DPH
€7 645    
Kód tovaru G04
Kategória Geometria kolies
 

3D geometrie s elektronickým automatickým sledovaním polohy terčov. HD kamery s vysokým rozlíšením sú umiestnené na výškovo pohyblivom stredovom stĺpe. Pomocou funkcie automatického sledovania polohy terčov si elektronika sama určuje a nastavuje ideálnu polohu výšky kamier. Meranie tak môže prebiehať ako na spustenom, tak na zdvihnutom zdviháku. Pohyb a sledovanie terčov prebieha automaticky, obsluha nemusí nič riešiť.

112.png

 

 

 

Automatické sledovanie terčov

HD kamery sledujú automaticky polohu odrazových terčov pri zdvíhaní a spúšťaní vozidla. Všetko je riadené elektronicky, bez potreby zásahu obsluhy.

112.png

 Tienené odrazové terče

Nová technológia odolných odrazových terčov so špeciálnym filtrom na odstránenie šumu pri všetkých svetelných podmienkach. Veľmi odolné prevedenie.

112.png

Špeciálne funkcie

Meranie rozdielov stop, vzdialenosti náprav a stredov kolies pre rýchlu kontrolu stavu podvozku. Meranie rovinnosti zdviháka, kamera pre nabehnúť na stanovište.

112.png

 

Rýchle meranie a kompenzácie

Potlačením vozidla sa vykoná automaticky zmeranie základných uhlov a kompenzácia hádzavosti diskov oboch náprav súčasne, to zaručí maximálnu presnosť.

 

 

Odrazové terče sú z veľmi odolného materiálu, neobsahujú žiadnu elektroniku, tzn. nepotrebujú batérie, ani káble. Sú stále v zornom poli kamier, geometria je teda vhodná aj pre vozidlá s nízkymi spojlery.

Určené pre osobné a dodávkové vozidlá. 3D geometria umožňuje presné meranie celej rady parametrov geometrie kolies prednej aj zadnej nápravy a diagnostiku konania.

Funkcia kompenzácie hádzavosti potlačením vozidla na minimálnu vzdialenosť, umožňuje počas niekoľkých málo okamihov zmeranie a 3D dynamickú projekciu nameraných uhlov. Použitie na zdviháku, na zemi, alebo na montážnej jame.

Primárne uhly: celková aj samostatná zbiehavosť, odklon, záklon, uhol jazdné osi

Sekundárne uhly: rozsah uhlov vychýlenia, maximálny uhol natočenia kolies, presádzanie, združený a diferenčné uhol

Funkcia merania rozdielov stôp a rozchodov náprav (vzdialenosti stredov všetkých kolies) Ľahká kontrola jeslti vozidlo nebolo napr. Havarované.

Meranie rovinnosti zdviháka. Meranie priemeru kolesa a rýchlosti otáčania.

Nová generácia mini odrazových terčov so špeciálnym ochranným filtrom zaručuje najspoľahlivejšie odraz aj v nepriaznivých svetelných podmienkach.

3D geometria používa prehľadný ovládací softvér pod OS Windows v českom jazyku. Obsluha je tak veľmi jednoduchá, všetko je prehľadne graficky spracované a integrované do sprievodcu celým meraním. Zobrazenie na veľkom 22 "monitore umožňuje ľahké čítanie a zobrazovaných dát aj z väčšej vzdialenosti. Obsahuje databázu vozidiel s hodnotami určenými výrobcom s možnosťou editácie. Databázu zákazníkov a evidenciu zákaziek. Tlač správy s výsledkami meraní.

Dodávka 3D geometria obsahuje:

  • Stojanovú konštrukciu s držiakmi na príslušenstvo a integrovanými výškovo nastaviteľnými HD kamerami.
  • PC s klávesnicou a myšou, tlačiareň, monitor.
  • 4 tienené mini odrazové terče z tvrdeného materiálu
  • 4 univerzálne nastaviteľné rýchloupínacie držiaky na terče 11 "- 25"
  • Aretáciu volantu a pedálu brzdy
  • Predné otočné plošiny
Hmotnosť [kg] 210
Napájacie napätie [V] 230
Sledovanie terčov automaticky s posuvom kamier
Tienené odrazové terče áno
Rýchloupínače na kolesá 4 x 11" – 25"
Databáza hodnôt áno
Primárne uhly celková aj samostatná zbiehavosť, odklon, záklon, uhol jazdné osi
Kompenzácia diskov áno
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.