Infražiariče

EFEKTÍVNY VÝBER - pre zjednodušenie hľadanie tovaru máme niektoré produkty rozdelené na dostupnejšie rad PROFI a náročnejšie rad PREMIUM. Pred výberom tovaru si prosím starostlivo prečítajte toto rozdelenie viď nižšie.

#ShowMore#

PROFI - táto rada bude jednoznačne lákavá výbornými kvalitatívne štandardy a skvelý je predovšetkým pomer ceny a výkonu. Tento tovar je žiadané širokým spektrom zákazníkov, ktorí potrebujú efektívne doplniť svoje doterajšie technológie alebo len zakúpiť zariadenie na občasné použitie.

PREMIUM - táto rada je súborom výrobkov, ktoré sú potrebné do náročných situácií, alebo do veľkých prevádzok. Tu je kvalita a technologický postup pri ich výrobe vždy na prvom mieste. Cenová náročnosť pri robení je väčšia, ale aj tu sú stroje s dobrým pomerom ceny a výkonu.

Viac tu -> Akú vybrať rad tovaru

Pri každom lakovaní si svoje využitie nájdu priemyselné infražiariče. Pomocou infračervenej lampy (Infračervený reflektor) dokáže obsluha urýchliť a stabilizovať proces vysychania náterovej vrstvy na predmete. Vhodné je bezpochyby tiež využiť infražiariče do haly alebo dielne, kde môžu byť v zimnom období nižšie teploty. V kategórii infražiariče nájdete celý rad modelov, ktoré sa líšia predovšetkým výbavou a veľkostí. Napríklad rôznym počtom žiaričov, elektronickým časovačom, funkciou detekcie prehriatiu alebo časovým spínačom. Každý väčší infražiarič pre vysúšanie lakov môže vážiť až 80 kg, preto je u neho samozrejmosťou mobilita. Nepostrádateľným doplnkom pre infračervenej lampy môžu byť lakovacej stojany, ktoré máme v rôznych prevedeniach a na rôzne využitie. Ďalším doplnkom sú pojazdné vozíky, vďaka ktorým vám všetko náradie a materiál zostane vždy pohodlne na dosah.

 

Stránka 1 z 3 - 30 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 30 položiek celkom