Mobilná pieskovačka PROCAROSA PREMIUM XTREME 40SODA

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
 • 1 z 5
 

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM Xtreme 40SODA patrí do našej produktovej série PREMIUM, ktorú je možné vysoko personalizovať do najnáročnejších podmienok.

Základné parametre: Objem 40 nádob na liter, dĺžka hadice 10 metrov, hmotnosť 93 kg, na rozprašovanie sodou. Podrobné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.
Dostupnosť Na externom sklade
Cena €3 811,50 vrátane DPH
€3 150    
Kód tovaru MPB006
Kategória Mobilné pieskovačky PREMIUM
 

Pre zjednodušenie hľadanie tovaru Procarosa máme produkty vždy rozdelené na rad PROFI a rad PREMIUM.

Rad PREMIUM je súbor výrobkov, ktoré sú potrebné pre nejnáročnejšie situácie v prevádzkach. Tu je kvalita a technologický postup, pri výrobe, vždy na prvom mieste. Táto rada výrobkov je vhodná pre nejnáročnějších zákazníkov, ktorí potrebujú vysoko idividuálný prístup a riešenia daných situácií.

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM XTREME 40SODA je mimoriadne účinná pieskovačka, osobitne navrhnutá a skonštruovaná na rozprašovanie sodou alebo balónom. Môže byť ale použitá aj na iné, hrubšie tryskacie materiály. Táto pieskovačka je obľúbená najmä pre reštaurátorské práce, ale aj pre bežné pieskovanie. Pieskovačka XTREME je navrhnutá tak, aby užívateľovi ponúkala najvyššiu možnú úroveň účinnosti aj v tých najnáročnejších podmienkach v kombinácii s jednoduchou obsluhou a údržbou. Ide o jednu z najlepších a najlepších pieskoviek tohto typu na trhu vôbec.

Medzi hlavné výhody patrí, konkávne viečko pre ľahké plnenie, ktoré je utesnené automatickým ventilom a kužeľové dno zabezpečuje dokonalý prísun abrázie do dávkovacieho ventilu.

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM XTREME 40SODA a jej oblasť použitia je takáto: Odstraňovanie starých farieb v oblasti reštaurácie historických vozidiel bez poškodenia základného materiálu, všeobecná reštaurácia, odstraňovanie grafitu, čistenie nehrdzavejúcej ocele, hliníka, keramiky, skla, odstraňovanie tukov, oxidácia, uhlíka, čistenie kompozitných materiálov a v neposlednom rade v leteckom priemysle.

Ďalšie výhody:

 • kontrolný otvor umožňuje ľahkú kontrolu a údržbu
 • corsa II - ventil na dávkovanie veľmi jemného brúsenia, ktorý zabezpečuje jeho minimálnu spotrebu
 • kompaktný systém diaľkového ovládania s tlmičom, ktorý poskytuje obsluhe úplnú kontrolu pri prevádzke s tryskovým kotlom pri zachovaní bezpečnosti prevádzky
 • odlučovač vlhkosti (vody) na vstupe stlačeného vzduchu do kotla, aby sa zabránilo navlhčeniu rozprašovacieho média
 • veľmi jemný regulátor pracovného tlaku, ktorý umožňuje úplne presné nastavenie tlaku pri postreku
 • manometer umožňujúci kontrolu tlaku
 • zariadenie je vybavené rýchlymi spojkami
 • guľové ventily z nehrdzavejúcej ocele
 • pneumatický vibrátor, ktorý zabezpečuje konštantný prietok abrázie
 • vzduchový ventil na zvýšenie bezpečnosti
 • veľmi pevný podvozok a kolesá
 • certifikácie CE

 

Balenie obsahuje: Kompletné rozprašovacie zariadenie vrátane:Názov a adresa výrobcu: 10 m dlhá tryskacia trubica, karbidová dýza, Ø 6 mm, 10 m dlhá prívodná hadica, vybavená rýchlymi spojkami, pneumatický diaľkový ovládač vrátane núdzového stop-vypínača.

Vzduch: K našim výrobkom zabezpečujeme aj úplné zásobovanie vzduchom. Pretože to nie je náš hlavný odbor, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. Ak chcete kúpiť aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám odporučia najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu 

Tovar vám opatrne zabalíme a pošleme dopravnej službe PPL  alebo dovezieme naším firemným rozbehom. Dopravná spoločnosť doručuje po celom ČR a SR.

Kapacita zásobníka [l] 40
Priemer nádoby [mm] 320
Výška [mm] 950
Potrubie 1"
Dýza – priemer [mm] 6
Rozprašovacie hadica [m] 10
Hmotnosť [kg] 93
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.