Ochranný set Comfort -Contracor

Neohodnotené
 
 

Set ochranných pracovných pomôcok Comfort pre obsluhu tryskacieho zariadenia.

  • Hmotnosť: 21 kg
Dostupnosť Na externom sklade
Cena €962,62 vrátane DPH
€795,55    
Kód tovaru MPT028
Kategória Ochranné sety
 

Set ochranných pracovných pomôcok Comfort pre obsluhu tryskacieho zariadenia. Obsahuje všetky potrebné súčasti, ktoré sú veľmi dôležité pre ochranu pred prachom a odletujúcim abrazivom.

comfort1

Ochranná kukla Comfort zaisťuje maximálne pohodlie a ochranu obsluhy tryskacieho zariadenia. Prívodný stlačený vzduch je vedený na hľadia a zabraňuje tak zahmlievaniu. Indikátor prietoku vzduchu ukazuje, či do kukly prúdi dostatočné množstvo vzduchu. Robustná a odolná škrupina zaručuje vysokú bezpečnosť používateľa.
baf1 Filter Contracor BAF-1 je využívaný pre prívod čistého vzduchu do tryskacie ochrannej kukly. Je navrhnutý tak, aby eliminoval 98% častíc s veľkosťou až 0,5 mikrónov. Filter je možné umiestniť na zem alebo na stenu. Dva vývody poskytujú ochranu pre 2 obsluhy (pre kukly).
Hadice na vzduch s koncovkami BAH

Tlaková hadica BAH pre dopravu stlačeného vzduchu do ochrannej kukly ale aj pre pneumatické náradie ako je ihličkovú Oklepávacie a ďalšie.

Balenie - 20m

Ochranný oblek na pískování

Veľmi kvalitné a odolná kožená / bavlnená kombinéza pre obsluhu tryskacieho zařízení.Obsahuje všetky prvky pre maximálnu ochranu a pohodlie obsluhy.

 

Súčasťou kombinézy sú kožené rukavice s dlhými rukávmi

Vo veľkostiach: 50 (S), 52 (M), 54 (L), 56 (XL), 58 (XXL), 60 (XXXL)

Veľkosť podľa Vášho želania - (stačí

Hmotnosť [kg] 21

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: