Pieskovací box Procarosa PREMIUM DI14

Neohodnotené
 

Injektorová tryskacia kabína s plne automatickou recykláciou tryskacieho média, cyklónom a automatickým čistením filtračných patrón.

  • Maximálna záťaž: 350 kg
  • Celkové rozmery: 1550x1380x1970 mm
  • Hmotnosť: 480 kg
Dostupnosť Na externom sklade
Cena €13 002,66 vrátane DPH
€10 746    
Kód tovaru PBB009
Kategória PREMIUM
 

Pieskovací box Procarosa PREMIUM DI14, je jedna z najkvalitnejších vstrekovacích kabín na trhu s plne automatickou recykláciou vstrekovacieho média, cyklonom a automatickým čistením filtračných patrónov. Kabína sa vyznačuje úplnou kompaktnosťou, vzhľadom na to, že je celá technológia súčasťou samotného tryskového boxu.

Medzi hlavné výhody patrí to, že pieskovacia kabína má vstrekovací systém, a tiež je ergonomicky konštruovaná pre jednoduchú obsluhu vsede alebo v stoji. Ďalej je určená na čistenie, odstraňovanie vodného kameňa, odstraňovanie otrúb, zdrsňovanie, spevnenie povrchu guľôčkovaním atď., ideálna na rozprašovanie všetkými druhmi kovových a inertných rozprašovacích médií.

Pieskovací box Procarosa PREMIUM DI14, patrí medzi najmodernejšie a najkvalitnejšie injektorové kabíny z produktovej série. Tento kompaktný pieskovací box je predovšetkým určený pre suché striekanie. Kabína je okrem iného vybavená plne automatickým systémom recyklácie rozprašovacieho média a cyklonovým odlučovačom. Kabíny môžu byť vybavené napríklad rotačným stolom alebo manipulačným koľajovým systémom, otvorom vo dverách pre vkladanie dlhých častí, rotačným bubnom vrátane ovládania a časovače pre automatické postrekovanie, a mnoho ďalších.

Ďalšie výhody:

  • kabína nevyžaduje žiadnu základňu
  • kompaktná kabína, ľahko pohyblivá
  • regulácia pracovného tlaku
  • úplne integrovaný systém recyklácie rozprašovacieho média v cyklonovom odlučovači s regulovateľnou separáciou prachu
  • veľkoplošná filtračná náplň s priebežným čistením protitlakom riadeným elektronicky
  • zvyškový obsah prachu vo výstupnom vzduchu je nižší ako 1,8 mg / m3

 

Balenie obsahuje: Úplnú postrekovaciu kabínu vrátane úplnej automatickej recyklácie postrekovacieho média a automatického čistenia filtračných nádrží. Zákazník zabezpečuje prívod stlačeného vzduchu a elektrickej energie.

Vzduch: K našim výrobkom zabezpečujeme aj úplné zásobovanie vzduchom. Pretože to nie je náš hlavný odbor, spolupracujeme tu aj okrem iného s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. Ak chcete kúpiť aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám odporučia najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

Tovar vám opatrne zabalíme a pošleme dopravnej službe PPL alebo dovezieme naším firemným rozbehom. Dopravná spoločnosť doručuje po celom Česku a SR.

Typ rozprašovača injektorové
Celkové rozmery [mm] 1550x1380x1970
Rozmery priestoru na rozprašovanie [mm] 1370x890x810
Rozmery dverí [mm] 790x690
Pracovná výška [mm] 810
Maximálne zaťaženie [kg] 350
Napájanie 230V/50Hz/0,85kW
Osvetlenie 1x22W LED
Filtračné náplne [m2] 2x4
Spotreba vzduchu (orient.) cca 0,6-1m3 při 6 bar
Cyklon áno
Hmotnosť [kg] 480

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: