Pieskovací box Procarosa PREMIUM DP12

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Pieskovací box Procarosa PREMIUM DP12, patrí do našej produktovej série PREMIUM, ktorú je možné vysoko personalizovať do najnáročnejších podmienok.

Základné parametre: Rozmery pracovného priestoru 1100x800x740 mm, hmotnosť 510 kg. Podrobné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Na externom sklade
Cena €14 997,95 vrátane DPH
€12 395    
Kód tovaru PBB004
Kategória Pieskovacie boxy PREMIUM
 

Pre zjednodušenie vyhľadávania tovaru Procarosa máme vždy produkty rozdelené na rad PROFI a rad PREMIUM.

Rad PREMIUM je súbor výrobkov, ktoré sú potrebné pre najnáročnejšie situácie v prevádzkach. Tu je kvalita a technologický postup, pri výrobe, vždy na prvom mieste. Tento rad výrobkov je vhodný pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí potrebujú vysoko individuálny prístup a riešenie daných situácií.

Pieskovací box Procarosa PREMIUM DP12 je najmodernejší a jeden z najkvalitnejších tryskových kabín na trhu s plne automatickou recykláciou tryskového média, cyklonom a automatickým čistením filtračných patrón.Kabína sa vyznačuje maximálnou kompaktnosťou, keďže celá technológia je súčasťou samotnej tryskovej kabíny.

Medzi hlavné výhody patrí, že kabína je vybavená plne automatickým systémom recyklácie rozprašovacieho média a cyklonovým odlučovačom.

Pieskovací box Procarosa PREMIUM DP12, tryskové kabíny DP sú najmodernejšie a najkvalitnejšie kabíny z produktovej série. Táto kompaktná sprchová kabína je určená na suché rozprašovanie, primotaný systém, ergonomicky navrhnutá na jednoduchú obsluhu sediacej alebo stojacej osoby, určená na čistenie, odstraňovanie vodného kameňa, odstraňovanie otrasov, zdvíhanie, spevňovanie povrchu guľôčkovaním atď., na rozprašovanie všetkých druhov kovových a inertných rozprašovacích médií. Kabíny môžu byť vybavené napr. otočným stolom alebo manipulačným koľajovým systémom s nosnosťou do 1500 kg! (DP 17 a 22), otvorom vo dverách na vkladanie dlhých častí, otočným bubnom vrátane ovládacích prvkov a časovačmi na automatické postrekovanie atď.

Ďalšie výhody:

  • kabína nevyžaduje žiadnu základňu
  • kompaktná kabína, ľahko pohyblivá
  • regulácia pracovného tlaku
  • rozprašovacia kabína musí byť vybavená zmiešavacou tlakovou nádobou
  • úplne integrovaný systém recyklácie rozprašovacieho média v cyklonovom odlučovači s regulovateľnou separáciou prachu
  • veľkoplošná filtračná náplň s priebežným čistením protitlakom riadeným elektronicky
  • zvyškový obsah prachu vo výstupnom vzduchu je nižší ako 1,8 mg / m3

 

Balenie obsahuje: Úplnú postrekovaciu kabínu vrátane úplnej automatickej recyklácie postrekovacieho média a automatického čistenia filtračných nádrží. Zákazník zabezpečuje prívod stlačeného vzduchu a elektrickej energie.

Vzduch: K našim výrobkom zabezpečujeme aj úplné zásobovanie vzduchom. Pretože to nie je náš hlavný odbor, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. Ak chcete kúpiť aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám odporučia najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

Tovar vám opatrne zabalíme a pošleme dopravnej službe PPL alebo dovezieme naším firemným rozbehom. Dopravná spoločnosť doručuje po celom Česku a SR.

Typ rozprašovača tlakový
Celkové rozmery [mm] 1250x1530x2080
Rozmery priestoru na rozprašovanie [mm] 1100x800x740
Rozmery dverí [mm] 690 x 620
Pracovná výška [mm] 810
Maximálne zaťaženie [kg] 500
Napájanie 3x400V/50Hz/1,2kW
Osvetlenie 1 x 50W LED
Filtračné náplne [m2] 2 x 4,4 m2
Spotreba vzduchu (orient.) cca 3 m3 při 4 barech
Cyklon áno
Hmotnosť [kg] 510
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.