Pieskovací box Procarosa PREMIUM DP22

Neohodnotené
 
 • 1 z 3
 

Tryskacie kabína s plne automatickou recykláciou tryskacieho média, cyklónom a automatickým čistením filtračných patrón.

 • Maximálna záťaž: 1000 kg
 • Celkové rozmery: 2350x2090x2360 mm
 • Hmotnosť: 1430 kg
Dostupnosť Na externom sklade
Cena €38 485,26 vrátane DPH
€31 806    
Kód tovaru PBB001
Kategória PREMIUM
 

Pieskovací box Procarosa PREMIUM DP22, je najmodernejšia a jedna z najkvalitnejších tryskových kabín na trhu s plne automatickou recykláciou tryskového média, cyklonom a automatickým čistením filtračných patrónov. Kabína sa vyznačuje maximálnou kompaktnosťou, vzhľadom na to, že celá technológia je súčasťou samotnej tryskacej kabíny.

Medzi hlavné výhody patrí, že kabína je vybavená plne automatickým systémom recyklácie rozprašovacieho média a cyklonovým odlučovačom.

Pieskovací box Procarosa PREMIUM DP22, tryskové kabíny DP sú najmodernejšie a najkvalitnejšie kabíny z produktovej série. Táto kompaktná sprchová kabína je predovšetkým určená na suché sprchovanie, primotaný systém, ergonomicky konštruovaná na jednoduchú obsluhu sediacej alebo stojacej osoby, určená na čistenie, odstraňovanie vodného kameňa, odstraňovanie otrasov, zdvíhanie, spevňovanie povrchu guľôčkovaním atď., na sprchovanie všetkými druhmi kovových a inertných sprchovacích médií. Kabíny môžu byť vybavené napr. otočným stolom alebo manipulačným koľajovým systémom s nosnosťou do 1500 kg! (DP 17 a 22), otvorom vo dverách na vkladanie dlhých častí, otočným bubnom vrátane ovládacích prvkov a časovačmi na automatické postrekovanie atď.

Ďalšie výhody:

 • kabína nevyžaduje žiadnu základňu
 • kompaktná kabína, ľahko pohyblivá
 • regulácia pracovného tlaku
 • rozprašovacia kabína musí byť vybavená zmiešavacou tlakovou nádobou
 • úplne integrovaný systém recyklácie rozprašovacieho média v cyklonovom odlučovači s regulovateľnou separáciou prachu
 • veľkoplošná filtračná náplň s priebežným čistením protitlakom riadeným elektronicky
 • zvyškový obsah prachu vo výstupnom vzduchu je nižší ako 1,8 mg / m3

 

Balenie obsahuje: Úplnú postrekovaciu kabínu vrátane úplnej automatickej recyklácie postrekovacieho média a automatického čistenia filtračných nádrží. Zákazník zabezpečuje prívod stlačeného vzduchu a elektrickej energie.

Vzduch: K našim výrobkom zabezpečujeme aj úplné zásobovanie vzduchom. Pretože to nie je náš hlavný odbor, spolupracujeme tu aj okrem iného s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. Ak chcete kúpiť aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám odporučia najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

Tovar vám opatrne zabalíme a pošleme dopravnej službe PPL alebo dovezieme naším firemným rozbehom. Dopravná spoločnosť doručuje po celom Česku a SR. 

 

Typ rozprašovača tlakový
Celkové rozmery [mm] 2350x2090x2360
Rozmery priestoru na rozprašovanie [mm] 2200x1400x1100
Rozmery dverí [mm] 1290 x 990
Pracovná výška [mm] 790
Maximálne zaťaženie [kg] 1000
Napájanie 3x400V/50Hz/3,3kW
Osvetlenie 2 x 50W LED
Filtračné náplne [m2] 3 x 21 m2
Spotreba vzduchu (orient.) cca 3 m3 při 4 barech
Cyklon áno
Hmotnosť [kg] 1430

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: