Ako vybrať dielenský nábytok

Ako správne vybrať dielenský nábytok. Na prvý pohľad by sa dalo očakávať, že sa jedná o okrajovú záležitosť prevádzok a samotný výber nie je ničím zložitým a dôležitým. Avšak je pár drobností, ktoré neradno podceňovať. Pravdou je, že každý efektívne priestor a hlavne ten pracovné, utvára predovšetkým poriadok a prehľadnosť.

Pri výbere dielenského nábytku sa musíte všeobecne riadiť inými pravidlami, ako pri nákupe čohokoľvek iného. Máme spísaných pár bodov, podľa, ktorých je možné nábytok dobre navoliť.

ROZMERY

Jedná sa o základnú radu, ktorú často zákazníci podceňujú. Pred nákupom si dôkladne premyslite, aký priestor pre nábytok chcete mať vyčlenený. Zmerajte dôkladne rozmery tohto priestoru. Ďalším dôležitým aspektom je počet ľudí, ktorý bude nábytok využívať a aké majú požiadavky na usporiadanie zásuviek.

Určite si nezabudnite pred zakúpením nábytok poriadne preštudovať a prípadne aj osobne prezrieť. Neprehľadné alebo nevyhovujúce usporiadanie náradia je nemalou komplikácií pre pracovníkov a všetku obsluhu. V prípade profesionálov všetko platí dvojnásobne. Pri výbere môžete kontaktovať našich pracovníkov a všetko s nimi prekonzultovať.

stažený soubor_2

 

VOĽBA KVALITY A POUŽITÝCH MATERIÁLOV

Naše produkty sú vyrábané iba z kvalitných materiálov od preverených dodávateľov. Nábytok je prevedený z pevného kompozitu a je možné vybrať rôzne materiály pracovnej dosky a to buď z ocele alebo dreva. Všetky komponenty jednotlivých zostáv možno kombinovať podľa potreby a vytvárať tak vysoko individuálne zostavy tak, aby čo najviac pasovali do vášho priestoru.

 

ZA KVALITU SE PLATÍ - TO UŽ DÁVNO NIE JE PRAVDA 

Nič nie je zadarmo a kvalita už vôbec nie. Toto samozrejme dávno neplatí. Pri troche snahy a dobrej vôli sa dodávatelia dokážu dostať k veľmi zaujímavým produktom, ktoré vykazujú veľmi slušnú kvalitu, dobrú variabilitu a predovšetkým aj cenu. Nenechajte sa vyľakať prohibitívnymi cenami. Prezrite si nábytok od značky Procarosa a jeho sety, ktoré vás určite presvedčí o opaku.

 

MÁME SKVELÚ KONKURENCII. PREČO NAKÚPIŤ PRÁVE OD NÁS?

Naša spoločnosť sa zaoberá vývojom a predajom vybavenie dielní a karosární niekoľko rokov. V tejto kategórii dielenského nábytku sme urobili veľa práce za vás. Podarilo sa nám prebojovať veľkým množstvom výrobcov, veľkým množstvom jednotlivých kusov nábytku v rôznych kvalitách, prevedeniach, farbách, cenách a 1000 možných kombináciách. Z toho všetkého sme podľa dopytu a požiadaviek našich zákazníkov jednoducho postavili dielenské sety, ktoré sú zostavené z tých najvýhodnejších a najzaujímavejších komponentov. To všetko sme jednoducho rozdelili do šiestich zostáv, ktoré sa odlišujú predovšetkým veľkostne. Sety sme označili podľa veľkosti oblečenia XS - XXL. V prípade záujmu o individuálne zostavu nad rámec tejto ponuky, sa vám samozrejme tiež radi pokúsime vyjsť v ústrety.

2-Sestava Procarosa-L