Ako vybrať dielenský umývacie stôl

Dielenské umývacie stoly využije každý, kto potrebuje rýchlo a efektívne čistiť drobnejšie predmety alebo súčiastky v najrôznejších prevádzkach alebo menších dielňach.

Aký umývací stôl možno dnes na trhu zaobstarať? Je ich celý rad. Vyrábajú sa stoly čínskej lacnejšie a celá rada stolov európskych. Sú tiež spoločnosti, ktoré stoly zapožičiavajú, ale veľakrát svojich zákazníkov núti do častejšie výmeny čistiacich kvapalín. Z nášho pohľadu je asi najlepší filozofia nášho zákazníka nechať hospodáriť s kvapalinou samotného a iba mu zariadiť bezplatný odvoz a likvidáciu starého suda so znečistenou náplňou.

Tvarov stolov a konštrukcií je tiež veľa. Stoly sa rozlišujú predovšetkým veľkosťou záchytné vane. Často sú konštruované na 50 - 200 l sudy.

Dielenská chémie v sudoch, ako to funguje?

Na výber je viac prostriedkov. Sud má sania a vypúšťanie do jedného hrdla v sude. Chemické vlastnosti napríklad Purgasol sú také, že oddeľuje znečistenú kvapalinu a ukladá ju na dne suda. Sanie odčerpáva kvapalinu z hornej vrstvy zásobníka. V prípade, že v sude dôjde čistá kvapalina, sud sa zaplní znečistenou a stratí svoje vlastnosti. Je potrebné sud vymeniť.

     Typ_M-OW_Reiniger_Kreislauf_Prinzip

Ekológia:

V prípade požiadavky na profesionálnu prácu podľa miestnych zákonov, je potreba využívať certifikované spoločnosti a jej výrobky, ktoré vám umožnia legálne a bezproblémové čistenie s využitím spätnej likvidácie použitých čističov a odmasťovačov.

 

Certifikáty:

Umývacie stoly a Procarosa ibs produkty majú všetky všetky potrebné certifikáty. QM certifikáciu, posudok o znášanlivosti na pokožku a certifikáciu na likvidáciu odpadov podľa § 52 ods. 1 nemeckého zákona KRW / AbfG (Zákon o obehovom hospodárstve) vo všetkých spolkových krajinách registrovaný. Na každý umývací stôl do dielne aj nerezové umývacie stoly zabezpečujeme zadarmo službu odvozu starého a dodávky nového umývacieho prípravku.

Na záver, ako teda vybrať vhodný umývací stôl. Ak máte stôl na veľa občasné použitie a máte svoju čistiacu kvapalinu, môžete sa pozrieť na rad PROFI. Ak potrebujete čistiť častejšie, ste firma a chodí vám kontrola na likvidáciu odpadov, potom by sme odporučili jednoznačne zabrúsiť do radu PREMIUM. Tu sú stoly od kvalitného nemeckého výrobcu a zodpovedajú smerniciam EÚ a certifikáciou TUV.