Akú vybrať rad tovar - PROFI alebo PREMIUM

Na našich stránkach nájdete mnoho strojového zariadenia. Je ich skutočne veľké množstvo a to aj napriek faktu, že v našej ponuke máme iba značky a stroje od preverených dodávateľov a dlhodobo fungujúcich spoločností.

Naši dodávatelia sú tí najlepší európski a čínski výrobcovia. S našimi obchodnými partnermi držíme úzky kontakt a snažíme sa tak získavať čo najviac know how. Vieme, že náš odbor je obsiahly a zložitý. Tiež vieme, že máme chuť spoznávať a učiť sa ďalšie veci z odboru.

Snažíme sa mať na eshope rozumné množstvo produktov a zákazníkom tak čo najviac uľahčiť výber.

 

Rozdelenie PROFI a PREMIUM je interné označenie skupín spoločnosti Procarosa, do ktorých radíme naše strojné vybavenie. Toto označenie by vám malo uľahčiť prácu a hľadanie pri výbere. Je to úplne jednoduché.

Neplatí pravidlo, že rad PROFI, je len pre malé súkromníkov a kutilov a rad PREMIUM pre firmy. Podľa nás je každý remeselník profesionál, ktorý potrebuje zodpovedajúce vybavenie. Každý správny výber by sa mal odvíjať od využitia stroja. Ak ste firma, ktorá nečaká maximálne vyťaženie pieskovacieho zariadenia, určite môžete siahnuť po rade PROFI. Ak ste ale niekto, kto hľadá stroj na maximálne a nekompromisný využitie, určite siahnite po lepšej radu PREMIUM.

 

Pomoc pri výbere vám radi poskytneme. Máme veľa zákazníkov, ktorí vedia, čo presne hľadajú a čo potrebujú. V tomto prípade sa staráme iba o hladkú rýchlu dodávku tovaru. Často nám ale volajú ľudia, ktorí s pieskovaním začínajú a vyťaženie a vhodný výber stroje nedokážu relevantne posúdiť. V tejto chvíli prichádza naša práca, kedy sa snažíme na základe poskytnutých informácií odporučiť vhodný stroj. Chápeme, že u veľa zákazníkov môže prevládať istá skepsa, pretože veľa predajcov sa snaží za každú cenu predať drahé stroje. U nás sa snažíme odporúčať vždy to, čo je pre zákazníka dostačujúce a cenovo najprijateľnejšie. Vieme, že zákazník, ktorý je spokojný, nám urobí tú najlepšiu reklamu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.