Požičovňa

Půjčovna foto

 

Ospravedlňujeme sa, ale momentálne vzhľadom na situáciu požičovňa MIMO PREVÁDZKU.

Požičiavate VŠETKO PRE PIESKOVANIE:

Procarosa zapožičiava pieskovacie technológie. Jedná sa o profesionálne tlakové tryskacie zariadenie, ktoré vám zásadne urýchli a zjednoduší prácu. Pieskovačky máme pripravené najmä pre stavebníctvo, kamenárstvo, čistenie železných konštrukcií alebo pre samotný priemysel.

 

V požičovni nájdete:

Mobilné pieskovacie zariadenie (prenosné) s objemom nádoby (10 - 100 l). Ďalej zapožičiavame pieskovacie boxy, ktoré máme v objeme (420 - 1200 l). Všetko ostatné ako je príslušenstvo, ochranné pomôcky, kompresor a zároveň vám dodáme potrebný druh abrazíva. Cena služby sa počíta podľa počtu dní zapožičania a zapožičaného pieskovacieho zariadenia, príslušenstvo a odobratého abrazíva. Všetko nájdete v cenníku nižšie.

 

Výber zariadenia:

Pri výbere vhodnej pieskovacie technológia sa na nás pred zapožičaním neváhajte obrátiť. Pokúsime sa vám odporučiť adekvátne technológiu pre čo najväčšiu efektivitu vašej práce. V prípade objednávky a prenájmu na diaľku, je možné aj zaslať foto vykonávaného dielu alebo zákazky.

 

Podmienky zapožičania:

Podmienky zapožičania sú štandardné. U fyzických osôb je potrebné doložiť aspoň jeden doklad totožnosti (OP, PAS, VP) u podnikajúcich osôb doložiť oprávnenie na podnikanie (kópia ŽL, VOR) a opäť aspoň jeden doklad totožnosti osoby, ktorá si bude zariadenie zapožičiavať. Pre všetkých zákazníkov potom platí zaplatenie vratnej kaucie v dohodnutej výške v závislosti od počtu zapožičané tryskacie technológie a príslušenstva. Platby za príslušné poplatky je u nás možné vykonávať v hotovosti na pokladni alebo prevodom.

 

CENNÍK:

   Ceník_mobilní pískovačky

   Ceník_pískovací boxy2

 

 

Záznamy neboli nájdené...