Striekacie pištole

EFEKTÍVNY VÝBER - pre zjednodušenie hľadanie tovaru máme všetky väčšie produkty rozdelené na dostupnejšie rad PROFI a náročnejšie rad PREMIUM.

PROFI - táto rada bude jednoznačne lákavá výbornými kvalitatívne štandardy a skvelý je predovšetkým pomer ceny a výkonu. Tento tovar je žiadané širokým spektrom zákazníkov, ktorí potrebujú efektívne doplniť svoje doterajšie technológie alebo len zakúpiť zariadenie na občasné použitie.

PREMIUM - táto rada je súborom výrobkov, ktoré sú potrebné do náročných situácií, alebo do veľkých prevádzok. Tu je kvalita a technologický postup pri ich výrobe vždy na prvom mieste. Cenová náročnosť pri robení je väčšia, ale aj tu sú stroje s dobrým pomerom ceny a výkonu.

Viac tu -> Akú vybrať rad tovaru

V našej ponuke nájdete striekacie pištole najvyššej kvality. Striekacie pištole sú nevyhnutnou súčasťou Vašej lakovacej dielne, vzhľadom k prevádzkovým parametrom hlavy a mierne dopyte po stlačenom vzduchu sú určené pre mnoho výrobných a servisných aplikácií. Ku striekacím pištoliam ponúkame širokú ponuku príslušenstva. Pokiaľ si nebudete istí s výberom toho správneho produktu, obráťte sa našich pracovníkov, ktorí Vám sú k dispozícii.

 
 • 3a9a11e5ce983419a1a84ced3d45fea6 Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Kód: 019520012
  Striekacie pištole BETA 1952
  Na externom sklade Značka: Beta

  Striekacie pištole BETA 1952

  Základné parametre: Nádobka na farbu 500 ml, trysky s Ø 1,2; 1,5; 1,8 a 2 mm.

  Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

  €132,25 vrátane DPH €109,30

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.