UHLIČITAN VÁPENATÝ Z6

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
  • 1 z 2
 

ZĽAVA 40% - Iba pre majiteľov pískovaček Procarosa (TU)

Uhličitan vápenatý je mäkký tryskacie materiál v zrnitosti cca 200 um, ktorý je určený na čistenie kameňa, tehál, plastov, hliníka a keramických výrobkov. Uvedená cena je za 50 kg abrazíva. Detailné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Na externom sklade
Cena €86,27 vrátane DPH
€71,30    
Kód tovaru 752
Značka Procarosa
Kategória Abraziva
 

Uhličitan vápenatý je interná, granulovaný materiál pre tryskanie pamiatok. Jedná sa o jeden z najúčinnejších a najmenej invazívnych materiálov pre čistenie kameňa, tehál a keramických výrobkov. Uhličitan vápenatý Z6 bol vybraný pre čistenie umeleckých diel. Vysoká jemnosť a homogénne veľkosť zrna s oblým tvarom sú certifikované na základni analýzy každej výrobnej šarže. Tieto vlastnosti a tvrdosť menšia ako 3 na Mohsovej stupnici robia tento materiál vynikajúcim produktom pre čistenie kamenných prvkov a tiež starých krehkých tehál na pamiatkových objektoch, ktoré sú znečistené sadzami, čiernymi krusta a karbonizáciou.

Uhličitanom vápenatým je možné tryskať za sucha i za mokra. Ďalej je vhodný na čistenie silne znečisteného hliníka (bloky motorov, chladiče, apod.) V neposlednom rade je používaný v situáciách, kde je potrebné predísť poškodeniu elektrických obvodov.

Rozmer zrna: cca 200 mikrometrov (cca 0,2 mm)

 

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

Vzhľad (?)
Tvrdosť [mohs] (?)
Sypná hmotnosť [g / cm3] (?)
Index lomu (?)
Ph (?)
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.