3D geometria s elektronickým sledovaním cieľa

Kód: GO_201
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€7 813,74 €9 454,63 vrátane DPH
Skladom

Terčová 3D geometria s automatickým pohybom HD kamier na strednom stĺpe. Elektronická kontrola sledovania odrazových skiel. Ovládanie v českom jazyku s integrovanou databázou predpísaných hodnôt pre jednotlivé vozidlá.

 • Napájacie napätie: 230 V
 • Hmotnosť: 210 kg

Detailné informácie

item#2
Kvalifikované
poradenstvo
item#3
Výmena tovaru
do 30 dní i pre ič
item#4
Predlžená
záruka i pres ič
item#1
Systém kontroly
kvality

Podrobný popis

3D geometria s elektronickým automatickým sledovaním polohy cieľov. HD kamery s vysokým rozlíšením sú umiestnené na výškovo pohyblivom stredovom stĺpe. Pomocou funkcie automatického sledovania polohy terčov si elektronika sama určuje a nastavuje ideálnu polohu výšky kamier. Meranie sa môže vykonávať tak na spúšťanom, ako aj na zdvihnutom zdvíhacom zariadení. Pohyb a sledovanie cieľov prebieha automaticky, obsluha nemusí nič riešiť. 

 • Automatické sledovanie terčov

HD kamery automaticky sleduje polohu odrazových terčov pri zdvíhaní a spúšťaní vozidla. Všetko je riadené elektronicky, bez potreby zásahu obsluhy.

 • Tienidlá odrazových skiel

Nová technológia odolných odrážačov so špeciálnym filtrom na odstránenie rušenia za všetkých svetelných podmienok. Veľmi odolná transpozícia.

Odrazové terče sú z veľmi odolného materiálu, neobsahujú žiadnu elektroniku, t. j. nepotrebujú batérie, ani káble. Sú stále v zornom poli kamier, geometria je teda vhodná aj pre vozidlá s nízkymi spojlerami.

 • Speciálné funkcie

Meranie rozdielov medzi stopami, vzdialenosťami náprav a stredmi kolies na účely rýchlej kontroly stavu podvozku. Meranie rovinnosti zdviháka, kamera pre nájom na stanovište.

 • Rýchle meranie a kompenzácia

Potlačením vozidla sa vykoná automatické meranie základných uhlov a kompenzácia házivosti kotúčov oboch náprav súčasne, čo zaručí maximálnu presnosť.

Funkcia kompenzácie házivosti potlačením vozidla na minimálnu vzdialenosť, umožňuje v niekoľkých chvíľach merania a 3D dynamickú projekciu nameraných uhlov. Použitie na zdviháku, na zemi alebo na montážnej jame.

 

Určené pre osobné a úžitkové vozidlá. 3D geometria umožňuje presné meranie celého radu parametrov geometrie kolies prednej aj zadnej nápravy a diagnostiku riadenia. 

Primárne uhly: Celková a samostatná zberateľnosť, odklon, zakrivenie, uhol jazdnej nápravy 

Sekundárne uhly: Rozsah uhlov jazdnej dráhy, maximálny uhol otáčania, preťaženie, kombinovaný a diferenciálny uhol

Funkcia merania rozdielov stôp a rozchodov náprav (vzdialenosť stredov všetkých kolies) Snadná kontrola jaslí vozidlo nebolo napr. havarované. 

Meranie rovinnosti zdvíhacieho zariadenia. Meranie priemeru kolesa a rýchlosti otáčania.

Nová generácia mini odrazových terčov so špeciálnym ochranným filtrom zaručuje najspoľahlivejší odraz aj v nepriaznivých svetelných podmienkach.

3D geometria používa prehľadný ovládací softvér pod OS Windows v českom jazyku. Obsluha je tak veľmi jednoduchá, všetko je prehľadne graficky spracované a integrované do príručky celým meraním. Zobrazenie na veľkom 22 "monitore umožňuje ľahké čítanie a zobrazovaných údajov aj z väčšej vzdialenosti. Obsahuje databázu vozidiel s hodnotami určenými výrobcom s možnosťou úpravy. Databázy klientov a evidencie objednávok. Tlač protokolu s výsledkami meraní. 

Dodávka 3D geometrie obsahuje:

 • Stojanovou konštrukciou s držadlami na príslušenstvo a integrovanými výškovo staviteľnými HD kamerami
 • PC s klávesnicou a myšou, tlačiareň, monitor
 • 4 zatienené minireflexné terče z tvrdeného materiálu
 • 4 univerzálne nastaviteľné držadlá na terče 11 "– 25"
 • Zablokovanie volantu a brzdového pedálu
 • Predná rotačná plošina

 

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu. Môžete využiť aj odborné montáže naším servisným technikom.

Dodatočné parametre

Kategória: Geometria kolies
Hmotnosť [kg]: 210
Napájacie napätie [V]: 230
Sledovanie cieľov: automaticky s pohybom kamier
Tienidlá odrazových skiel: áno
Urýchľovače kolies: 4 x 11" – 25"
Databáza hodnôt: áno
Primárne uhly: celková a samostatná zberateľnosť, odklon, zakrivenie, uhol jazdnej nápravy
Kompenzácia diskov: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: