Kto sme

Budova4

 

Sme kolektív ľudí, ktorý robí svoju prácu naplno a baví nás. Sme si vedomí skvelé konkurencie. Našťastie získavame náskok a to vďaka nášmu úzkemu zameraniu. Práve to nám dovoľuje sa viac zaujímať o jednotlivú problematiku v danom odbore, sledovať najnovšie trendy a tie vám ako prvé prinášať vo forme kvalitných produktov a informácií, ktoré u nás môžete pravidelne nachádzať prostredníctvom stránok www.procarosa.sk, siete obchodných partnerov, Facebooku, Instagramu alebo YouTube kanáli.

 

O NÁS

Po mnohých rokoch práce v obore techniky vozidiel a strojárstvo sa naša cesta začala sama pomaly profilovať do užšieho zamerania lakovní a autokarosáren. Tomu sme sa podriadili a tak sa pomaly vydefinovala naše dnešné pozície výhradne české, čiastočne výrobné, spoločnosti, ktorá je primárne zameraná na odbor autokarosářství.

Čo vlastne robíme. Naším hlavným zameraním je vybavenie autolakovní a karosární. V tomto odvetví zabezpečujeme kompletnú ponuku produktov, ktoré vyvíjame, vyrábame a dovážame priamo od renomovaných výrobcov. Našou hlavnou prioritou je maximálny dôraz na kvalitu, pridanú hodnotu tovaru a odbornú zákaznícku podporu.

 

                                                                                                                a_20181231_123713_2   a_20181231_123812_upraveno

                                                                                                                Budova4_1   20181231_124459_2