Dielenské skrine a skrinky

EFEKTÍVNY VÝBER - pre zjednodušenie hľadanie tovaru máme niektoré produkty rozdelené na dostupnejšie rad PROFI a náročnejšie rad PREMIUM. Pred výberom tovaru si prosím starostlivo prečítajte toto rozdelenie viď nižšie.

#ShowMore#

PROFI - táto rada bude jednoznačne lákavá výbornými kvalitatívne štandardy a skvelý je predovšetkým pomer ceny a výkonu. Tento tovar je žiadané širokým spektrom zákazníkov, ktorí potrebujú efektívne doplniť svoje doterajšie technológie alebo len zakúpiť zariadenie na občasné použitie.

PREMIUM - táto rada je súborom výrobkov, ktoré sú potrebné do náročných situácií, alebo do veľkých prevádzok. Tu je kvalita a technologický postup pri ich výrobe vždy na prvom mieste. Cenová náročnosť pri robení je väčšia, ale aj tu sú stroje s dobrým pomerom ceny a výkonu.

Viac tu -> Akú vybrať rad tovaru

Dielenské skrine a skrinky sú veľmi žiadanou a nevyhnutnou súčasťou Vašej dielne, slúži k praktickému a efektívnemu usporiadanie všetkého náradia. Vďaka dielenským skrinkám Procarosa hneď nájdete to, čo práve potrebujete a ušetríte veľa času. Vyberať môžete z nášho širokého sortimentu, od nástenných skriniek, cez skrinky so zásuvkami alebo dvierkami, po dielenské skrine. Rohové police a skrinky slúži k praktickému usporiadaniu Vašej dielne a ušetrenie priestoru. Ak si neviete rady so zostavením dielenského nábytku môžete vyberať z celých dielenských zostáv. Ďalej v našej ponuke nájdete praktické dielenské boxy, ktoré sú ľahko pohyblivé, aby ste ho mohli mať vždy po ruke. Pokiaľ si nebudete istí s výberom, obráťte sa naše vyškolených pracovníkov, ktorí Vám sú k dispozícii.

 

Stránka 1 z 4 - 37 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 37 položiek celkom