Čistiace kvapaliny

Čistiace kvapaliny Procarosa sú vodou riediteľné čistiace koncentráty vhodné na použitie v priemysle a dielňach všetkého druhu. Ideálne na čistenie priemyselných dielov a povrchov.

EFEKTÍVNY VÝBER – pre zjednodušenie hľadania dielenskej chémie máme produkty značky Procarosa rozdelené farebne a to na 5 radov.

#ShowMore#

Rozdelenie podľa farebného radu a zjednodušené použitie

Červený radPriemyselný čistič bez výraznejšieho penenia, najsilnejší rad vhodný na prudké odmasťovanie a čistenie s menším ohľadom na šetrnosť a následnú ochranu materiálov.

Zelený radPenivé čistiace a odmasťovacie kvapaliny na širšie použitie s ohľadom na šetrnosť k materiálom a ich následnej nano ochrane.

Žltý radNepenivé čistiace a odmasťovacie kvapaliny na širšie použitie s ohľadom na šetrnosť k materiálom a ich následnej nano ochrane.

Fialový rad – Kvapaliny určené na ultrazvukové a strojné použitie.

Hnedá rada – Kvapaliny zamerané na boj sa hrdzou. Odhrdzovacie vlastnosti, ochranné fosfátové povlaky, antikorózne vlastnosti.

Druhé rozdelenie vo farebných radoch je vždy podľa podnázvu, ktorý určuje kvapalinám ich presnejšie použitie. Napríklad kvapaliny z červeného radu:

  • Dielenský čistič PROCAROSA PROFI P1012
  • Strojársky odmasťovač PROCAROSA INDUSTRY P95
  • Priemyselný odmasťovač PROCAROSA ULTRA P83

 

Pred výberom tovaru si prosím pozorne prečítajte toto rozdelenie. U kvapalín Procarosa je kladený extrémny dôraz na ich účinnosť, ale zároveň na šetrnosť k životnému prostrediu a ľahkú odbúrateľnosť. Ide o kvapaliny vyrábané výhradne v Európe! Preto dosahuje všetky štandardy, ktoré európske výrobky majú. V prípade, že si nebudete vedieť rady s vhodným výberom, tak sa na nás neváhajte obrátiť. Tel. č. +420 602 287 222 alebo info@procarosa.cz. Pri aplikácii kvapaliny vždy skúšajte na testovacej vzorke, kde zistíte jeho znášanlivosť na dané látky.

 

 

Stránka 1 z 4 - 38 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 38 položiek celkom