Doprava

 

 

 

DOPRAVA

Tu nájdete všetky potrebné informácie, týkajúce sa dopravy Vami zvoleného tovaru.

 

BALÍKOVÁ DOPRAVA

V prípade nákupu drobného tovaru, v tomto prípade sa jedná o balíky do 30 kg štandardných rozmerov, sa cena dopravy nemení a platí teda pevná suma 18 EUR bez DPH za balík, ak je zasielaný na dobierku. V prípade platby prevodom vopred sa jedná o sumu 13 EUR bez DPH za balík.

  • Aj v tomto prípade má predajca nárok na zmenu ceny (o ktorej bude zákazník ihneď informovaný), ak ide o tovar, ktorý je nutné prepravovať na palete alebo nespĺňa požiadavky štandardných rozmerov, a to platí aj v prípade, že tovar nepresahuje už uvedených 30 kg.

 

PALETOVÁ PREPRAVA

V prípade nákupu tovaru nad 30 kg, tovar nadštandardných rozmerov a tovaru ktoré je nutné prepraviť na palete, je cena prepravy kalkulovaná na základe nasledujúcich parametrov:

  • celková hmotnosť
  • celkové rozmery
  • vzdialenosť, na ktorú je tovar potrebné odviesť

 

Po vykonaní objednávky, Vás budeme okamžite informovať a cenu dopravy Vám spočítame priamo na mieru. Pokiaľ s cenou nebudete súhlasiť, neprepadajte panike, potom je možné objednávku zrušiť alebo sa spoločne pokúsime nájsť riešenie.

Zmluvy ohľadom prepravy máme zazmluvnené s viacerými prepravnými spoločnosťami (napríklad PPL, DPD, Top Trans a ďalšie), preto sa vždy snažíme nájsť tú najlepšiu alternatívu.

 

OSOBNÝ ODBER

Najjednoduchším variantom z možností prepravy je osobný odber.

  • Všetok tovar, ktorý máme aktuálne skladom, je možné osobne vyzdvihnúť na našej pobočke v Hořicích.
  • V prípade, že si nebudete istí s výberom, ponúkame aj možnosť predstavenia a prehliadky tovaru na našom Showroome. Naši vyškolení pracovníci Vám zodpovie všetky otázky a pomôžu Vám s rozhodovaním.

 

MONTÁŽ A ŠKOLENIA

Pokiaľ Vami vybraný tovar vyžaduje profesionálne montáž alebo školenia, budeme Vás bezodkladne informovať a povieme Vám všetky potrebné informácie. Montáž aj školenie vykonáva náš kvalifikovaný personál. Na cenník montážou a servisných zásahov sa neváhajte informovať na našej infolinke.

 

ĎALŠIE DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

V prípade, že Vami zvolený tovar nemáme aktuálne na sklade, budeme Vás bezodkladne informovať o dĺžke doručenie z našich centrálnych skladov (v tomto prípade považujte zatiaľ Vašu objednávku za nezáväznú) - potom je opäť na Vás, či budete chcieť počkať alebo nie. Ak sa Vám bude doba doručenia zdať dlhší, než ste čakali, pokúsime sa nájsť alternatívu v tovare, ktorý skladom aktuálne máme.

 

Infolinka: +421 904 126 999  

Děkuje tím Procarosa