DOPRAVA

doprava-zdarma-ikona_modrá3

DOPRAVA

Tu nájdete všetky potrebné informácie, týkajúce sa dopravy Vami zvoleného tovaru.

PREPRAVA BALÍKOV

V prípade nákupu drobného tovaru, v tomto prípade sa jedná o balíky do 50 kg štandardných rozmerov, sa cena dopravy nemení a platí teda pevná suma 10 euro s DPH za balík.

Aj v tomto prípade má predajca nárok na zmenu ceny (o ktorej bude zákazník ihneď informovaný), ak ide o tovar, ktorý je nutné prepravovať na palete alebo nespĺňa požiadavky štandardných rozmerov, a to platí aj v prípade, že tovar nepresahuje už uvedených 50 kg.

PALETOVÁ PREPRAVA

V prípade nákupu tovaru nad 50 kg, tovar nadštandardných rozmerov a tovaru ktoré je nutné prepraviť na palete, je cena prepravy kalkulovaná na základe nasledujúcich parametrov:

  • celková hmotnosť
  • celkové rozmery
  • vzdialenosť, na ktorú je tovar potrebné odviesť

 

Po vykonaní objednávky, Vás budeme okamžite informovať a cenu dopravy Vám spočítame priamo na mieru. Pokiaľ s cenou nebudete súhlasiť, neprepadajte panike, potom je možné objednávku zrušiť alebo sa spoločne pokúsime nájsť riešenie.

Zmluvy ohľadom prepravy máme zazmluvnené s viacerými prepravnými spoločnosťami (napríklad PPL, DPD, Top Trans a ďalšie), preto sa vždy snažíme nájsť tú najlepšiu alternatívu.

OSOBNÝ ODBER

Najjednoduchším variantom z možností prepravy je osobné odber.

Všetok tovar, ktorý máme aktuálne skladom, je možné osobne vyzdvihnúť na našej pobočke v Hořicích.
V prípade, že si nebudete istí s výberom, ponúkame aj možnosť predstavenia a prehliadky tovaru na našom Showroome. Naši vyškolení pracovníci Vám zodpovie všetky otázky a pomôžu Vám s rozhodovaním.

ODBERNÁ MIESTA

Vyzdvihnutia tovaru je možné po dohovore na nasledujúcich odberných miestach:

  • Teplická cesta 4316/5, Poprad 05801
  • Hutnícka 22, Košice 04001
  • Zvolenská cesta 24, Bánská Bystrica 97405
  • Legionárska 659/43, Trenčín 91101
  • Štúrova 18, Nitra 94901
  • Černyševského 10, Bratislava 85101

 

MONTÁŽ A ŠKOLENIA

Pokiaľ Vami vybraný tovar vyžaduje profesionálne montáž alebo školenia, budeme Vás bezodkladne informovať a povieme Vám všetky potrebné informácie. Montáž aj školenie vykonáva náš kvalifikovaný personál. Na cenník montážou a servisných zásahov sa neváhajte informovať na našej infolinke.

ĎALŠIE DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

V prípade, že Vami zvolený tovar nemáme aktuálne na sklade, budeme Vás bezodkladne informovať o dĺžke doručenie z našich centrálnych skladov (v tomto prípade považujte zatiaľ Vašu objednávku za nezáväznú) - potom je opäť na Vás, či budete chcieť počkať alebo nie. Ak sa Vám bude doba doručenia zdať dlhší, než ste čakali, pokúsime sa nájsť alternatívu v tovare, ktorý skladom aktuálne máme.

 

Infolinka: +421 904 126 999

Ďakuje tím Procarosa

 

 doprava_balíky doprava_balíky4

                                           doprava_balíky5_1

a_20181231_123812_upraveno a_20181231_123713_2

 

Záznamy neboli nájdené...

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.