Vyzúvačka TRC-02 agro

Kód: GO_191
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€9 503,87 €11 499,68 vrátane DPH
Skladom

Elektrohydraulická vyzúvačka pre montáž a demontáž pneumatík nákladných vozidiel, autobusov, traktorov a ďalších poľnohospodárskych strojov. Automatické ovládanie, všetko ovládané hydraulikou, samostatný elektromotor hydraulického systému a prevodovky, prenosný ovládací stĺpik.

  • Motor hydrauliky: 3 kW
  • Maximálny priemer kolesa: 2500 mm
  • Hmotnosť: 1200 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrohydraulická vyzúvačka pre montáž a demontáž pneumatík nákladných vozidiel, autobusov, traktorov a ďalších poľnohospodárskych strojov s priemermi ráfikov 14 "až 56". Plne automatické ovládanie. Všetky pohyby sú ovládané hydraulikou, vrátane otáčania a odklápania montážne hlavy.

Nákladné vyzúvačka Golemtech TRC-02 sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou, vďaka použitiu samostatného elektromotora hydraulického systému aj prevodovky a kvalitnému prevedení. Pre jednoduchú obsluhu má nákladné vyzúvačka prenosný ovládací stĺpik. Na ovládanie sa používa z bezpečnostných dôvodov napätie 24 V.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu. Môžete využiť aj odborné montáže naším servisným technikom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyzúvačky pneumatík
Hmotnosť [kg]: 1200
Napájacie napätie [V]: 400
Motor hydrauliky [kW]: 3
Motor prevodovky [kW]: 3
Rozsah upnutia ["]: 14 - 56
Max. váha kolesa [kg]: 2000
Max. priemer kolesa [mm]: 2500
Ovládacie napätie [V]: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: