Vyzúvačka TRC-02 agro

Neohodnotené
 

Elektrohydraulická vyzúvačka pre montáž a demontáž pneumatík nákladných vozidiel, autobusov, traktorov a ďalších poľnohospodárskych strojov. Automatické ovládanie, všetko ovládané hydraulikou, samostatný elektromotor hydraulického systému a prevodovky, prenosný ovládací stĺpik.

  • Motor hydrauliky: 3 kW
  • Maximálny priemer kolesa: 2500 mm
  • Hmotnosť: 1200 kg
Dostupnosť Skladom
Cena €11 991,46 vrátane DPH
€9 910,30    
Kód tovaru GO_191
Značka Golemtech
Kategória Vyzúvačky pneumatík
 

Elektrohydraulická vyzúvačka pre montáž a demontáž pneumatík nákladných vozidiel, autobusov, traktorov a ďalších poľnohospodárskych strojov s priemermi ráfikov 14 "až 56". Plne automatické ovládanie. Všetky pohyby sú ovládané hydraulikou, vrátane otáčania a odklápania montážne hlavy.

Nákladné vyzúvačka Golemtech TRC-02 sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou, vďaka použitiu samostatného elektromotora hydraulického systému aj prevodovky a kvalitnému prevedení. Pre jednoduchú obsluhu má nákladné vyzúvačka prenosný ovládací stĺpik. Na ovládanie sa používa z bezpečnostných dôvodov napätie 24 V.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu. Môžete využiť aj odborné montáže naším servisným technikom.

Hmotnosť [kg] 1200
Napájacie napätie [V] 400
Motor hydrauliky [kW] 3
Motor prevodovky [kW] 3
Rozsah upnutia ["] 14 - 56
Max. váha kolesa [kg] 2000
Max. priemer kolesa [mm] 2500
Ovládacie napätie [V] 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: