Comet

Výrobná spoločnosť založená v Taliansku roku 1959. Z počiatku sa firma zameriavala na výrobu čerpadiel pre ošetrenie plodín v poľnohospodárstve, v nasledujúcich desaťročiach prišla špecializácia na ďalšie oblasti. Teraz Comet pôsobí predovšetkým v troch oblastiach: poľnohospodárstvo, priemysel a čistenie. Comet ponúka to najlepšie, čo trh vôbec dokáže ponúknuť a to predovšetkým v širokej ponuke dostupných produktov a služieb.

Sortiment Priemyselné divízie ponúka vysokotlakové piestové čerpadlá, umývacie systémy až po umývačky ciest a typických priemyselných a mestských čistiacich aplikácií.

Divízia Čistenie zahŕňa širokú ponuku vysokotlakových čistiacich strojov studenovodných aj horúcovodných s ohrevom. Tieto prístroje sú vyhovujúce ako pre zákazníkov na domáce použitie tak na použitie profesionálne.logo-comet

Značka Comet vyváža produkty viac ako do 130 krajín po celom svete, kde sú uznávané pre svoju vynikajúcu kvalitu. Predajné dcérske spoločnosti sú vo Francúzsku, Spojených štátoch a Mexiku s rozsiahlou sieťou distribútorov.

 

Na našej pobočke Vám radi ponuku Comet predstavíme, prejdeme s Vami produktmi a poradíme pri výbere vhodného čistiaceho stroja či iného zariadenia. V prípade otázok či dopytu nás môžete kontaktovať na našej infolinke +420 704 705 666 alebo na e-maile info@procarosa.cz.

 

 

Za spoluprácu Vám ďakuje tím Procarosa