Ako vybrať dielenský nábytok

 

Ako správne vybrať dielenský nábytok? Na prvý pohľad sa môže zdať, že sa jedná o okrajovú záležitosť prevádzok a samotný výber nie je ničím zložitým a dôležitým. Existuje však pár drobností, ktoré nie je dobré podceňovať. Pravdou je, že každý efektívny priestor a hlavne ten pracovný, utvára predovšetkým poriadok a prehľadnosť.

Pri výbere dielenského nábytku sa vo všeobecnosti musíte riadiť inými pravidlami, než pri nákupe čohokoľvek iného. Tu je niekoľko tipov na výber správneho nábytku.

 

ROZMERY

Ide o základnú radu, na ktorú však zákazníci často zabúdajú. Pred nákupom si dôkladne premyslite, aký priestor na nábytok chcete mať vyčlenený. Starostlivo zmerajte rozmery tohto priestoru. Ďalším dôležitým aspektom je počet osôb, ktoré budú nábytok využívať a aké majú požiadavky na usporiadanie zásuviek.

Určite si nezabudnite pred zakúpením nábytok poriadne preštudovať a prípadne aj osobne prezrieť. Neprehľadné alebo nevhodne usporiadané náradie je pre pracovníkov a všetku obsluhu veľkou prekážkou. V prípade profesionálov všetko platí dvojnásobne. Pri výbere môžete kontaktovať našich pracovníkov a všetko s nimi prekonzultovať.

IMG_20200720_130246-2        stažený soubor_2      IMG_20200720_130624-2

 

VOĽBA KVALITY A POUŽITÝCH MATERIÁLOV

Naše produkty sú vyrábané iba z kvalitných materiálov od preverených dodávateľov. Nábytok je vyrobený z pevného kompozitu a pracovné dosky sú k dispozícii z nerezu alebo dreva. Jednotlivé diely je možné ľubovoľne kombinovať podľa potreby a vytvoriť tak vysoko individuálnu zostavu, ktorá sa dokonale hodí do vášho priestoru.

 

ZA KVALITU SE PLATÍ - TO UŽ DÁVNO NIE JE PRAVDA 

Nič nie je zadarmo a kvalita už vôbec nie. Toto samozrejme dávno neplatí. Pri troche snahy a dobrej vôle môžu dodávatelia získať veľmi zaujímavé výrobky s veľmi slušnou kvalitu, dobrou variabilitou a predovšetkým aj zaujímavú cenu. Nenechajte sa vyľakať premrštenými cenami. Prezrite si nábytok od značky Procarosa a jeho sety, ktoré vás určite presvedčia o opaku.

 

MÁME SKVELÚ KONKURENCII. PREČO NAKÚPIŤ PRÁVE OD NÁS?

Už mnoho rokov vyvíjame a predávame vybavenie dielní a karosární. V kategórii dielenského nábytku sme pre našich zákazníkov odviedli veľký kus práce. Podarilo sa nám prebojovať veľkým množstvom výrobcov, veľkým množstvom jednotlivých kusov nábytkov v rôznych kvalitách, prevedeniach, farbách, cenách a 1000 možných kombináciách. Z toho všetkého sme podľa dopytu a požiadaviek našich zákazníkov jednoducho postavili dielenské sety, ktoré sú zostavené z tých najvýhodnejších a najzaujímavejších komponentov. To všetko sme jednoducho rozdelili do šiestich zostáv, ktoré sa odlišujú predovšetkým veľkostne. Sety sme označili podľa veľkosti oblečenia XS - XXL. V prípade záujmu o individuálnu zostavu nad rámec tejto ponuky, sa vám samozrejme tiež radi pokúsime vyjsť v ústrety.

 

2-Sestava Procarosa-L