Dielenský nábytok PREMIUM SPT USA

 

 

SPT USA na stránky

 

Séria Dielenského nábytku PREMIUM - SP Tools USA je spracovaná z praktických skúseností. Vyznačuje sa kvalitou, funkčnosťou, estetikou a efektivitou! Každý detail je starostlivo zvážený, od optimálnej pracovnej výšky až po povrchové úpravy a veľkosti zásuviek.

 

 • o 25 % širší
 • o 35 % hlbšie
 • o 10 % vyššie
 • o 60 % silnejší

 

 • dvojstenná (2x1,5 mm) oceľová konštrukcia
 • nosnosť až 1500 kg
 • posuvy zásuviek s guličkovými ložiskami s mäkkým zatváraním v kuchynskom štýle
 • nosnosť 60 kg na zásuvku
 • nosnosť 120 kg pri vyšších a veľkých zásuvkách
 • dvojitá vrstva práškového laku odolného proti UV žiareniu s ochranou proti odtlačkom prstov, ťažkým poškriabaniu a poliatiu
 • plne výsuvné zásuvky (100 %)
 • štandardne dodávané s nastaviteľnými nožičkami a magnetickou základnou doskou pre konečnú úpravu

 

To, v čom sa odlišuje od iných sérií dielenského nábytku je jej robustná konštrukcia a skvelý vzhľad. Každá skrinka má dvojstennú oceľovú konštrukciu s hrúbkou 2 x 1,5 mm na bezkonkurenčnú odolnosť. Tento robustný základ zaistí, že váš pracovný priestor obstojí na dlhé roky a je pripravený podporiť vaše projekty.

A tým nekončíme, pri každom produkte z tohto radu sú integrované najmodernejšie priemyselné nátery. Tento úplne nový náter je odolný voči UV žiareniu, a nielen zlepšuje estetiku dielne, ale taktiež poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pred nástrahami každodenného používania. Je to spojenie formy a funkcie, kde je elegantný vzhľad tvárou v tvár praktickosti. Iste oceníte pohodlie kuchynských zásuviek s mäkkým zatváraním. Tieto zásuvky ponúkajú hladký a tichý mechanizmus zatvárania a prinášajú do vášho pracovného priestoru nádych elegancie. To pri nosnosti až 120 kg na zásuvku! Zvyšujú funkčnosť a estetiku, zaisťujú zakaždým tichý a bezproblémový zážitok.

Funkčnosť zásuviek do premyslenej pracovnej výšky a každý detail je starostlivo prepracovaný a vytvorený tak, aby povýšil váš zážitok z dielne. Či už ste skúsený profesionál alebo vášnivý fanúšik, tento dielenský rad je navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim potrebám s bezkonkurenčnou účinnosťou a štýlom. Objavte rozdiel v detailoch s našou kategóriou dielenského nábytku PREMIUM SPT USA.

K dispozícii máme v ponuke aj farebné zadné panely. Závesné dosky je možné prispôsobiť v rôznych prevedeniach štandardnej farby a dokonca aj vo vašej vlastnej farbe RAL! Pre Viac informácií nás kontaktuje na tel.č. +421 904 126 999 alebo na email info@procarosa.sk.

 

Barevné panely SPT USA

 

Každý prvok bol starostlivo spracovaný na zvýšenie vášho pracovného priestoru. Od robustnej dvojstennej oceľovej konštrukcie až po pokročilú priemyselnú výrobu odolného povlaku proti UV žiareniu. Každý prvok je navrhnutý tak, aby zvýšil odolnosť a štýl. Zásuvky s mäkkým zatváraním v štýle kuchyne, dodajú vašim projektom nádych elegancie a pohodlia. Zažite premyslený dizajn na vlastnej koži a uvidíte, ako tieto detaily robia rozdiel.

 

SPT USA na stránky-obr2 

Povrchová úprava Panzer+ novo definuje odolnosť v našom rade nábytku PREMIUM SPT USA. Tento pokročilý štít ponúka bezkonkurenčnú ochranu proti odtlačkom prstov, ťažkým poškriabaniu a poliatiu, zaisťuje, že váš pracovný priestor zostane v perfektnom stave. Upravený povrch nielen zvyšuje odolnosť, ale taktiež zvyšuje estetiku.

Vyrovnajte svoj pracovný priestor pomocou vyrovnávacích nožičiek. Tieto nastaviteľné nôžky zaisťujú stabilitu na akomkoľvek povrchu, takže vaša pracovná plocha zostane dokonale rovná.

Majte váš pracovný priestor uprataný a profesionálny a vylepšite svoj pracovný priestor pomocou magnetického podstavca, ktorý je súčasťou balenia v rade SPT USA. Tento podstavec bezproblémovo zakryje vyrovnávacie nôžky a dodá elegantný vzhľad celej zostave nábytku.

 

SPT USA na stránky-obr3

 

Hydraulické piesty na závesných skrinkách na jednoduché otváranie. Prístup k elektrickej zásuvke na všetkých zadných stranách. Prístup k elektrickej zásuvke na všetkých závesných skrinkách.

 SPT USA na stránky-obr4

 

Zažite vynikajúci pracovný povrch s pevnými 40 mm vrchnými doskami z nášho radu nábytku PREMIUM SPT USA. Tieto pracovné dosky poskytnú pevný základ pre vaše projekty a zaistia trvanlivosť a stabilitu.

Objavte odolnosť masívnej nerezovej ocele, 40 mm hrubé pracovné dosky zahrnuté rade SPT USA. Tieto 2 mm hrubé povrchy z nerezovej ocele ponúkajú bezkonkurenčnú silu a odolnosť pre vaše projekty.

 

SPT USA na stránky-obr5

Kôš a držiak obrúskov. Všetky skrine sú vybavené zámkom. Všetky konce úchytov zásuviek sú osadené prémiovými PVC uzávermi.

 SPT USA na stránky-obr6

 

Upgradujte svoj pracovný priestor vďaka vstavanému drezu. Zažite luxus výsuvov zásuviek s mäkkým zatváraním v kuchynskom štýle. Tieto vysoko kvalitné pojazdy udržia až 60 kg na zásuvku a 120 kg pri vyššej zásuvke a zaisťujú hladkú a tichú prevádzku. Rozlúčte sa s búchaním zásuviek a privítajte rafinovanejší dielenský zážitok.

 

SP Tools - 2022-81