Dielenský vozík na náradie PROCAROSA PROFI 806

 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Dielenský vozík na náradie PROCAROSA PROFI 806, patrí do našej produktovej rady PROFI, ktorá nájde využitie všade tam, kde je potreba odviesť profesionálnu prácu, a to bez kompromisov.

Základné parametre: celková nosnosť 450 kg, váha 71 kg, bezpečnostný zámok pre každú zásuvku. Detailné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
4.11.2020
Cena €496,10 vrátane DPH
€410    
Kód tovaru DBC002
Značka Procarosa
Kategória Dielenské boxy
 

Pre zjednodušenie hľadanie tovaru Procarosa máme produkty vždy rozdelené na rad PROFI a rad PREMIUM.

Rad PROFI si nájde využitie všade tam, kde je potreba odvádzať 100% prácu bez kompromisov. Má výborné kvalitatívne štandardy a skvelý je aj pomer ceny a výkonu. Táto rada je žiadaná širokým spektrom zákazníkov, ktorí potrebujú profesionálne doplniť svoje doterajšie technológie.

Informácie o produkte:

Dielenský vozík na náradie PROCAROSA PROFI 806, vďaka jeho vysoko výkonným sklopným guličkovým ložiskám možno otvoriť zásuvku úplne celú, čo Vám uľahčí prácu, sprehľadní priestor, ale tiež predlžujú životnosť zásuvky. Dielenský vozík je vybavený bezpečnostným zámkom pre každú zásuvku, aby nedošlo k jej náhodnému otvoreniu + pokročilý systém centrálneho zamykania.

Rukoväť vozíka je vyrobená z liatej zliatiny hliníka, ktorá je veľmi odolná. Kolesá majú vysokú životnosť a dvojcestnú brzdu, celková nosnosť kolies je 600 kg. Pokročilý vrchný zásobník na polymér s jednorazovou technikou liatie zaisťuje, že je horná zásobník pevný, odolný a ľahko sa čistí.

 

Hmotnosť 71 kg
Celková nosnosť [kg] 450
Hrúbka materiálu [mm] 1 - 1,5
Celkové rozmery [mm] 800 x 485 x 1020
Hmotnosť [Kg] 71