Dvojstĺpový zdvihák 3,5 t ECONOMIC

Neohodnotené
 
Zľava 3 % za platbu vopred Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Elektro-hydraulický dvojstĺpový zdvihák. Manuálne ovládanie západiek a spúšťanie z jedného miesta. Spoľahlivá jednoduchá konštrukcia.

  • Nosnosť: 3500 kg
  • Maximálna výška zdvihu: 1840 mm
  • Hmotnosť: 570 kg
Dostupnosť Skladom
Cena €2 693,27 vrátane DPH
€2 225,84    
Kód tovaru GO_104
Značka Golemtech
Kategória Dvojstĺpové zdviháky s prejazdom
 

Nový model dvousloupového zdviháka Golemtech 3500 kg ECO

Novú prednosťou tohto zdviháka sú bezpečnostné západky ovládané manuálne pákou z jedného miesta. Odpadá teda hlavná nevýhoda manuálne ovládaných bezpečnostných západiek, kedy sa u iných modelov musí zdvihák obchádzať a vypínať ochranu západky zvlášť v každom stĺpe.

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech 3500 kg má variabilne nastaviteľné nosné ramená (výsuvné a smerovo nastaviteľná) s automatickou aretáciou polohy ich natočenia. Ľahko tak možno dosiahnuť zdvíhacie body u menších i veľkých automobilov. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami pomocou adaptérov. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdné bloky s nosnými ramenami aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháku nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. Ventily brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania apod.

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu

Nosnosť [kg] 3500
Min. výška zdvihu [mm] 100
Max. výška zdvihu [mm] 1840
Prejazdná šírka [mm] 2350
Zadné ramená [mm] 820 - 1210
Predné ramená [mm] 690 - 1020
Výška stĺpov [mm] 2820
Ovládanie západiek mechanické
Ovládanie spúšťanie mechanické
Príkon [V] 400
Hmotnosť [kg] 570

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: