Dvojstĺpový zdvihák 4 t MAXI

Kód: GO_205
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€2 533,90 €3 066,02 vrátane DPH
Na dotaz

Elektro-hydraulický dvojstĺpový zdvihák. Predĺžená trojdielna ramená. Automatické elektronické ovládanie bezpečnostných západiek, zdvihu aj spúšťanie tlačidlami z 24 V elektro boxe. Nízky prejazdový prah medzi stĺpmi, veľký rozsah zdvihu.

  • Nosnosť: 4000 kg
  • Výška zdvihu: 95 - 1930/2030 mm
  • Hmotnosť: 700 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Zadná predĺžená trojdielna ramená pre dosiahnutie zdvíhacích bodov u najdlhších dodávok.

Dvojstĺpový elektrohydraulický zdvihák Golemtech 4000, využijete pre zdvíhanie ako ťažších osobných, tak i dodávkových vozidiel. Vysoká nosnosť 4 ton samozrejme zodpovedá aj použitie kvalitných zosilnených materiálov.

  • Výškovo nastaviteľné pätky s nadstavcami

Pätky so závitom a gumovou ochranou prahov. Súčasťou dodávky sú aj výškové nástavce pre použitie s vyššími vozidlami. Spodná pozície len 100 mm.

  • Elektronický control box

Ovládanie elektromagnetických západiek i celého prevádzky tlačidlami, pomocou bezpečného 24V rozvodu z jedného miesta. Koncový spínač.

  • Trojdielna asymetrická výsuvné ramená

Predĺžený rozsah pre dosiahnutie čo najväčšieho množstva zdvíhacích bodov aj pri dodávkach vďaka trojdielnym ramenám. Automatické odistenie aretácie.

Zdvihák Golemtech 4000 je vybavený elektronicky ovládanými bezpečnostnými západkami. Tým sa znateľne zvyšuje komfort obsluhy, kedy nie je potrebné obchádzať zdvihák a vypínať ochranu západky ručne, ako je tomu u zdvihákov nižších kategórií. Všetko sa ovláda elektronicky, pomocou jedného tlačidla. Zdvihák má nízky spojovací prah medzi stĺpmi a tichý chod. Vyniká osvedčenou konštrukciou a spoľahlivou hydraulikou. Tieto stĺpové hevery charakterizuje praxou potvrdený bezproblémovú prevádzku a nenáročná údržba.

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech má variabilne nastaviteľné asymetrické ramená (výsuvné a stranové nastaviteľná) s automatickou aretáciou polohy ich natočenia a automatickým odistením v spustenej polohe. Ľahko tak možno dosiahnuť zdvíhacie body u menších i veľkých automobilov. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdné bloky s nosnými ramenami aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháku nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. Ventily brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania apod.

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu.

Zdvihák môže byť osadený na betónovú dosku hrúbky min. 200 mm z betónu C20 / 25. Minimálny rozmer betónovej dosky je 3900 mm x 4500 mm. Alternatívne možno namiesto dosky navrhnúť betónové základy pod každým stĺpom zdviháka s pôdorysnými rozmermi 1200 mm x 700 mm hĺbky 500 mm z betónu C20 / 25.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu

Dodatočné parametre

Kategória: Dvojstĺpové zdviháky s prejazdom
Nosnosť [kg]: 4000
Min. výška zdvihu [mm]: 95
Max. výška zdvihu [mm]: 1930/2030
Prejazdná šírka [mm]: 2552
Zadné ramená [mm]: 815 - 1590
Predné ramená [mm]: 717 - 1070
Výška stĺpov [mm]: 2830
Ovládanie západiek: elektromagnetické
Ovládanie spúšťanie: elektromagnetické
Príkon [V]: 400
Hmotnosť [kg]: 700

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: