Dvojstĺpový zdvihák 4 t PROFI

Neohodnotené
 

Elektro-hydraulický dvojstĺpový zdvihák. Automatické elektronické ovládanie bezpečnostných západiek, zdvihu aj spúšťanie tlačidlami z 24 V elektro boxe. Nízky prejazdový prah medzi stĺpmi, veľký rozsah zdvihu.

  • Nosnosť: 4000 kg
  • Výška zdvihu: 95-1930 / 2030 mm
  • Hmotnosť: 650 kg
Dostupnosť Skladom
Cena €2 860,98 vrátane DPH
€2 364,45    
Kód tovaru GO_15
Značka Golemtech
Kategória Dvojstĺpové zdviháky s prejazdom
 
  • Výškovo nastaviteľné pätky s nadstavcami

Pätky so závitom a gumovou ochranou prahov. Súčasťou dodávky sú aj výškové nástavce pre použitie s vyššími vozidlami. Spodná pozície len 100 mm.

  • Elektronický control box

Ovládanie elektromagnetických západiek i celého prevádzky tlačidlami, pomocou bezpečného 24 V rozvode z jedného miesta. Koncový spínač.

  • Asymetrická výsuvné ramená

Široký rozsah pre dosiahnutie čo najväčšieho množstva zdvíhacích bodov u rôznych vozidiel. Automatické odistenie v spodnej polohe.

Vďaka vývoju konštrukcia dvousloupových zdviháka Golemtech je možnosť prerobenia už zakúpeného zdviháka na bezprejazdový model, kedy laná a hydraulika sú vedené zhora. Stačí iba objednať prestavbovú sadu.

Zdvihák Golemtech 4000 je vybavený elektronicky ovládanými bezpečnostnými západkami. Tým sa znateľne zvyšuje komfort obsluhy, kedy nie je potrebné obchádzať zdvihák a vypínať ochranu západky ručne, ako je tomu u zdvihákov nižších kategórií. Všetko sa ovláda elektronicky, pomocou jedného tlačidla. Zdvihák má nízky spojovací prah medzi stĺpmi a tichý chod. Vyniká osvedčenou konštrukciou a spoľahlivou hydraulikou. Tieto stĺpové hevery charakterizuje praxou potvrdený bezproblémovú prevádzku a nenáročná údržba.

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech má variabilne nastaviteľné asymetrické ramená (výsuvné a stranové nastaviteľná) s automatickou aretáciou polohy ich natočenia a automatickým odistením v spustenej polohe. Ľahko tak možno dosiahnuť zdvíhacie body u menších i veľkých automobilov. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdné bloky s nosnými ramenami aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháku nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. Ventily brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania apod.

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu.

Zdvihák môže byť osadený na betónovú dosku hrúbky min. 200 mm z betónu C20 / 25. Minimálny rozmer betónovej dosky je 3900 mm x 4500 mm. Alternatívne možno namiesto dosky navrhnúť betónové základy pod každým stĺpom zdviháka s pôdorysnými rozmermi 1200 mm x 700 mm hĺbky 500 mm z betónu C 20/25.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu

 

Nosnosť [kg] 4000
Min. výška zdvihu [mm] 95
Max. výška zdvihu [mm] 1930/2030
Prejazdná šírka [mm] 2552
Zadné ramená [mm] 815 - 1390
Predné ramená [mm] 717 - 1070
Výška stĺpov [mm] 2830
Ovládanie západiek elektromagnetické
Ovládanie spúšťanie elektromagnetické
Príkon [V] 400
Hmotnosť [kg] 650

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: