Dvojstĺpový zdvihák 4 t bezprejazdový

Kód: GO_142
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€2 779,90 €3 363,68 vrátane DPH
Na dotaz

Elektro-hydraulický dvojstĺpový zdvihák. Bezprahové hornej prepojenia. Automatické elektronické ovládanie bezpečnostných západiek, zdvihu aj spúšťanie tlačidlami z 24V elektroboxu. Veľký rozsah zdvihu.

  • Nosnosť: 4000 kg
  • Výška zdvihu: 95 - 1930/2030 mm
  • Hmotnosť: 750 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojstĺpový bezprejazdový zdvihák Golemtech 4000, využijete pre zdvíhanie ako ťažších osobných, tak i dodávkových vozidiel. Vysoká nosnosť dvousloupového zdviháka samozrejme zodpovedá aj použitie kvalitných zosilnených materiálov.

  • Výškovo nastaviteľné pätky s nadstavcami

Pätky so závitom a gumovou ochranou prahov. Súčasťou dodávky sú aj výškové nástavce pre použitie s vyššími vozidlami. Spodná pozície len 100 mm.

  • Elektronický control box

Ovládanie elektromagnetických západiek i celého prevádzky tlačidlami, pomocou bezpečného 24V rozvodu z jedného miesta. Koncový spínač.

  • Asymetrická výsuvné ramená

Široký rozsah pre dosiahnutie čo najväčšieho množstva zdvíhacích bodov u rôznych vozidiel. Automatické odistenie v spodnej polohe.

Tento model má hydrauliku aj vyrovnávacie laná vedené horným spojom. Bezprejazdový prevedenie pre ľahké nabehnutí na zdvihák, na podlahe medzi stĺpmi nie je žiadne prepojenie.

K dodaniu sú dve verzie, ktoré sa líšia výškou zdviháka. Celková výška zdviháka je 3840 mm (4540 mm dlhá varianta).

Bezprejazdový dvojstĺpový zdvihák Golemtech 4000 je vybavený elektronicky ovládanými bezpečnostnými západkami. Tým sa znateľne zvyšuje komfort obsluhy, kedy nie je potrebné obchádzať zdvihák a vypínať ochranu západky ručne, ako je tomu u zdvihákov nižších kategórií. Všetko sa ovláda elektronicky, pomocou jedného tlačidla. Tento systém radí elektro hydraulický zdvihák Golemtech 4000 medzi vyššiu kategóriu zdvihákov, pri zachovaní najvýhodnejšie ceny. Vyniká osvedčenou konštrukciou a spoľahlivou hydraulikou. Tieto stĺpové hevery charakterizuje praxou potvrdený bezproblémovú prevádzku a nenáročná údržba.

Dvojstĺpový zdvihák Golemtech má variabilne nastaviteľné asymetrické ramená (výsuvné a stranové nastaviteľná) s automatickou aretáciou polohy ich natočenia a automatickým odistením v spustenej polohe. Ľahko tak možno dosiahnuť zdvíhacie body u menších i veľkých automobilov. Konce nosných ramien sú opatrené výškovo nastaviteľnými pätkami. Pätky majú vrchnú plochu zo špeciálnej gumy s optimálnym dizajnom. Vo zvolenej pracovnej polohe sú pojazdné bloky s nosnými ramenami aretované bezpečnostnými západkami, takže hydraulika zdviháku nie je zaťažovaná. Zdviháky sú vybavené aj radom ďalších bezpečnostných a prevádzkových prvkov, napr. Ventily brániacimi preťaženiu, kontrolou rýchlosti spúšťania apod.

Súčasťou dodávky sú štandardné kovové kotvy do betónu.

Zdvihák môže byť osadený na betónovú dosku hrúbky min. 200 mm z betónu C20 / 25. Minimálny rozmer betónovej dosky je 3900 mm x 5000 mm. Alternatívne možno namiesto dosky navrhnúť betónové základy pod každým stĺpom zdviháka s pôdorysnými rozmermi 1200 mm x 700 mm hĺbky 500 mm z betónu C20 / 25.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu

Dodatočné parametre

Kategória: Dvojstĺpové zdviháky bez prejazdu
Nosnosť [kg]: 4000
Min. výška zdvihu [mm]: 95
Max. výška zdvihu [mm]: 1930/2030
Prejazdná šírka [mm]: 2552
Zadné ramená [mm]: 815 - 1390
Predné ramená [mm]: 717 - 1070
Výška stĺpov [mm]: 3840/4540
Ovládanie západiek: elektromagnetické
Ovládanie spúšťanie: elektromagnetické
Príkon [V]: 400
Hmotnosť [kg]: 750

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: