Metallkraft

Značka Metallkraft patrí pod spoločnosť Stürmer Maschinen, ktorá bola založená v roku 1982 ako veľkoobchod s obrábacími strojmi a dnes zaujíma vedúce postavenie medzi svetovými predajcami strojov.

Pod nemeckou značkou Metallkraft sa nachádza široká škála kvalitných kovoobrábacích strojov od európskych výrobcov, ktoré sú určené predovšetkým pre náročných užívateľov a nájdu uplatnenie v mnohých dielňach a prevádzkach. Zakúpením značkového produktu od spoločnosti Metallkraft získate produkt, ktorý obstojí vďaka jednoduchosti použitia, úžitkovým vlastnostiam, kvalite v porovnaní s cenou a výkonom, a vďaka tomu pre vás bude správnym rozhodnutím aj počas ďalších rokov.

MK_cz

Metallkraft má preškolených partnerov po celom svete a vďaka tomu sa k Vám dostane tovar vrátane špičkového servisu. Medzi najžiadanejšie produkty patria hydraulické lisy. Ďalej sú veľmi vyhľadávané ohýbačky aj zakružovačky tejto značky.

metallkraft foto

Radi Vám s výberom vhodného zariadenia poradíme. Stavajte sa u nás na prevádzke prehliadnuť katalógy a ponuku Metallkraft. V prípade otázok nás môžete kontaktovať na našej infolinke +420 704 705 666 alebo na e-maile info@procarosa.cz.

 

Za spoluprácu Vám ďakuje tím Procarosa