Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 140

Kód: MPB002
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Procarosa
€2 530,70 €3 062,15 vrátane DPH
Na externom sklade

Tryskacie kotol, vhodný pre tryskanie stredne veľkých a veľkých plôch, napr. Tryskanie mostov, vagónov, nádrží či pri rekonštrukciách budov, kde je dôležitá rýchlosť, efektivita a produktivita.

 • Objem nádoby: 140 l
 • Dĺžka hadice: 10 m
 • Hmotnosť: 123 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 140 a jej jednotlivé komponenty prechádzajú viacstupňovou kontrolou kvality počas celého výrobného procesu. Na výrobu sú vždy použité len najkvalitnejšie materiály. Tryskové kotly sa preto vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a kvalitou aj pri trvalom používaní v najnáročnejších podmienkach. Tlakové tryskové kotly kombinujú bezpečnosť, jednoduchú obsluhu, výkon, funkčnosť, trvanlivosť a spoľahlivosť.

Medzi hlavné výhody patrí, konkávne viečko pre ľahké plnenie, ktoré je utesnené automatickým ventilom a kužeľové dno zabezpečuje dokonalý prísun abrázie do dávkovacieho ventilu.

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 140, toto tryskacie zariadenie možno vybaviť veľmi jemnou a plynulou reguláciou pracovného tlaku vrátane manometra, čím sa rozšíri možnosť využitia týchto zariadení aj pre veľmi jemné práce vrátane reštaurácií. Ďalej možno všetky modely rozšíriť o H2O nadstavec, pre rozprašovanie s vodnou clonou, čím dosiahneme výrazné zníženie prašnosti.

Ďalšie výhody:

 • kontrolný otvor umožňuje ľahkú kontrolu a údržbu
 • najkvalitnejší ventil PanBlast Fina II pre dávkovanie abrazíva
 • deadmans systém pre maximálnu bezpečnosť
 • kompaktný systém diaľkového ovládania, ktorý poskytuje obsluhe úplnú kontrolu pri prevádzke s tryskovým kotlom pri zachovaní bezpečnosti prevádzky
 • odlučovač vlhkosti (vody) na vstupe stlačeného vzduchu do kotla, aby sa zabránilo navlhčeniu rozprašovacieho média
 • zariadenie je vybavené rýchlymi spojkami
 • vzduchový ventil na zvýšenie bezpečnosti
 • veľmi pevný podvozok a kolesá
 • certifikácie CE

 

Balenie obsahuje: Kompletné rozprašovacie zariadenie vrátane:Názov a adresa výrobcu: 10 m dlhá tryskacia trubica, karbidová dýza, 6 mm, 10 m dlhá prívodná hadica, vybavená rýchlymi spojkami, pneumatický diaľkový ovládač vrátane núdzového stop-vypínača.

Vzduch: K našim výrobkom zabezpečujeme aj úplné zásobovanie vzduchom. Pretože to nie je náš hlavný odbor, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. Ak chcete kúpiť aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám odporučia najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

Tovar vám opatrne zabalíme a pošleme dopravnej službe PPL. Dopravná spoločnosť doručuje po celom ČR a SR.

 

Dodatočné parametre

Kategória: PREMIUM
Kapacita zásobníka [l]: 140
Priemer nádoby [mm]: 520
Výška [mm]: 1250
Čas rozstreku [min]: 45
Potrubie: 1 1/4 "
Dýza – priemer [mm]: 6
Rozprašovacie hadica [m]: 10
Hmotnosť [kg]: 123

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: