Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 20

Kód: MPB005
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
€1 628,60 €1 970,61 vrátane DPH
Na externom sklade

Tento tryskacie kotol sa vyznačuje skvelou mobilitou, ktorého obsluhu zvládne jeden pracovník. Je vhodný pre údržbárske práce, tryskanie skla či tryskanie menších plôch.

 • Objem nádoby: 20 l
 • Dĺžka hadice: 10 m
 • Hmotnosť: 48 kg

Detailné informácie

item#2
Kvalifikované
poradenstvo
item#3
Výmena tovaru
do 30 dní i pre ič
item#4
Predlžená
záruka i pres ič
item#1
Systém kontroly
kvality

Podrobný popis

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 20 a jej jednotlivé komponenty prechádzajú viacstupňovou kontrolou kvality počas celého výrobného procesu. Na výrobu sú vždy použité len najkvalitnejšie materiály. Tryskové kotly sa preto vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a kvalitou aj pri trvalom používaní v najnáročnejších podmienkach. Tlakové tryskové kotly kombinujú bezpečnosť, jednoduchú obsluhu, výkon, funkčnosť, trvanlivosť a spoľahlivosť.

Medzi hlavné výhody patrí, konkávne viečko pre ľahké plnenie, ktoré je utesnené automatickým ventilom a kužeľové dno zabezpečuje dokonalý prísun abrázie do dávkovacieho ventilu.

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 20, toto tryskacie zariadenie možno vybaviť veľmi jemnou a plynulou reguláciou pracovného tlaku vrátane manometra, čím sa rozšíri možnosť využitia týchto zariadení aj pre veľmi jemné práce vrátane reštaurácií. Ďalej možno všetky modely rozšíriť o H2O nadstavec, pre rozprašovanie s vodnou clonou, čím dosiahneme výrazné zníženie prašnosti.

Ďalšie výhody:

 • kontrolný otvor umožňuje ľahkú kontrolu a údržbu
 • kvalitný ventil na dávkovanie abrázie
 • deadmans systém pre maximálnu bezpečnosť
 • kompaktný systém diaľkového ovládania, ktorý poskytuje obsluhe úplnú kontrolu pri práci s tryskovým kotlom pri zachovaní bezpečnosti prevádzky.
 • odlučovač vlhkosti (vody) na vstupe stlačeného vzduchu do kotla, aby sa zabránilo navlhčeniu rozprašovacieho média.
 • zariadenie je vybavené rýchlymi spojkami
 • vzduchový ventil na zvýšenie bezpečnosti 
 • veľmi pevný podvozok a kolesá
 • CE certifikace

 

Balenie obsahuje: Kompletné rozprašovacie zariadenie vrátane:Názov a adresa výrobcu: 10 m dlhá tryskacia trubica, karbidová dýza, Ø6 mm, 10 m dlhá prívodná hadica, vybavená rýchlymi spojkami, pneumatický diaľkový ovládač vrátane núdzového stop-vypínača.

Vzduch: K našim výrobkom zabezpečujeme aj úplné zásobovanie vzduchom. Pretože to nie je náš hlavný odbor, spolupracujeme tu aj okrem iného s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. Ak chcete kúpiť aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám odporučia najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

Tovar vám opatrne zabalíme a pošleme dopravnej službe PPL. Dopravná spoločnosť doručuje po celom ČR a SR.

Dodatočné parametre

Kategória: PREMIUM
Kapacita zásobníka [l]: 20
Priemer nádoby [mm]: 280
Výška [mm]: 850
Čas rozstreku [min]: 10
Potrubie: 1"
Dýza – priemer [mm]: 6
Rozprašovanie hadica [m]: 10
Hmotnosť [kg]: 48

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: