Mobilná pieskovačka PROCAROSA PREMIUM 20

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 20 patrí do našej produktovej série PREMIUM, ktorú je možné vysoko personalizovať do najnáročnejších podmienok.

Základné parametre: Objem nádoby 20 litrov, dĺžka hadice 10 metrov, hmotnosť 48 kg. Podrobné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.
Dostupnosť Na externom sklade
Cena €1 787,17 vrátane DPH
€1 477    
Kód tovaru MPB005
Kategória Mobilné pieskovačky PREMIUM
 

Pre zjednodušenie hľadanie tovaru Procarosa máme produkty vždy rozdelené na rad PROFI a rad PREMIUM.

Rad PREMIUM je súbor výrobkov, ktoré sú potrebné pre nejnáročnejšie situácie v prevádzkach. Tu je kvalita a technologický postup, pri výrobe, vždy na prvom mieste. Táto rada výrobkov je vhodná pre nejnáročnějších zákazníkov, ktorí potrebujú vysoko idividuálný prístup a riešenia daných situácií.

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 20 a jej jednotlivé komponenty prechádzajú viacstupňovou kontrolou kvality počas celého výrobného procesu. Na výrobu sú vždy použité len najkvalitnejšie materiály. Tryskové kotly sa preto vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a kvalitou aj pri trvalom používaní v najnáročnejších podmienkach. Tlakové tryskové kotly kombinujú bezpečnosť, jednoduchú obsluhu, výkon, funkčnosť, trvanlivosť a spoľahlivosť.

Medzi hlavné výhody patrí, konkávne viečko pre ľahké plnenie, ktoré je utesnené automatickým ventilom a kužeľové dno zabezpečuje dokonalý prísun abrázie do dávkovacieho ventilu.

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 20, toto tryskacie zariadenie možno vybaviť veľmi jemnou a plynulou reguláciou pracovného tlaku vrátane manometra, čím sa rozšíri možnosť využitia týchto zariadení aj pre veľmi jemné práce vrátane reštaurácií. Ďalej možno všetky modely rozšíriť o H2O nadstavec, pre rozprašovanie s vodnou clonou, čím dosiahneme výrazné zníženie prašnosti.

Ďalšie výhody:

  • kontrolný otvor umožňuje ľahkú kontrolu a údržbu
  • kvalitný ventil na dávkovanie abrázie
  • deadmans systém pre maximálnu bezpečnosť
  • kompaktný systém diaľkového ovládania, ktorý poskytuje obsluhe úplnú kontrolu pri práci s tryskovým kotlom pri zachovaní bezpečnosti prevádzky.
  • odlučovač vlhkosti (vody) na vstupe stlačeného vzduchu do kotla, aby sa zabránilo navlhčeniu rozprašovacieho média.
  • zariadenie je vybavené rýchlymi spojkami
  • vzduchový ventil na zvýšenie bezpečnosti 
  • veľmi pevný podvozok a kolesá
  • CE certifikace

 

Balenie obsahuje: Kompletné rozprašovacie zariadenie vrátane:Názov a adresa výrobcu: 10 m dlhá tryskacia trubica, karbidová dýza, Ø6 mm, 10 m dlhá prívodná hadica, vybavená rýchlymi spojkami, pneumatický diaľkový ovládač vrátane núdzového stop-vypínača.

Vzduch: K našim výrobkom zabezpečujeme aj úplné zásobovanie vzduchom. Pretože to nie je náš hlavný odbor, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. Ak chcete kúpiť aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám odporučia najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

Tovar vám opatrne zabalíme a pošleme dopravnej službe PPL alebo dovezieme naším firemným rozbehom. Dopravná spoločnosť doručuje po celom ČR a SR.

Kapacita zásobníka [l] 20
Priemer nádoby [mm] 280
Výška [mm] 850
Čas rozstreku [min] 10
Potrubie 1"
Dýza – priemer [mm] 6
Rozprašovanie hadica [m] 10
Hmotnosť [kg] 48
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.