Mobilná pieskovačka PROCAROSA PREMIUM 100

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 100 patrí do našej produktovej rady PREMIUM, ktorú je možné vysoko individualizovať do nejnáročnějších podmienok.

Základné paramatre: objem nádoby 100 litrov, dĺžka hadice 10 m, hmotnosť 104 kg. Detailné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.
Dostupnosť Na externom sklade
Cena €2 452,67 vrátane DPH
€2 027    
Kód tovaru MPB003
Značka Procarosa
Kategória Mobilné pieskovačky PREMIUM
 

Pre zjednodušenie hľadanie tovaru Procarosa máme produkty vždy rozdelené na rad PROFI a rad PREMIUM.

Rad PREMIUM je súbor výrobkov, ktoré sú potrebné pre nejnáročnejšie situácie v prevádzkach. Tu je kvalita a technologický postup, pri výrobe, vždy na prvom mieste. Táto rada výrobkov je vhodná pre nejnáročnějších zákazníkov, ktorí potrebujú vysoko idividuálný prístup a riešenia daných situácií.

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 100, a jej jednotlivé súčasti prechádzajú niekoľkostupňovou kvalitatívne kontrolou v priebehu celého výrobného procesu. K výrobe sú použité vždy iba najkvalinejšie materiály. Tryskacie kotla sa preto vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a kvalitou aj pri trvalom používaní v najnáročnějších podmienkach. Tlakové tryskacie kotle kombinujú bezpečnosť, jednoduchú obsluhu, výkon, funkčnosť, trvanlivosť a spoľahlivost.

Medzi hlavné výhody patrí, konkávne viečko pre ľahké plnenie, ktoré je utesnené automatickým ventilom a kužeľové dno zabezpečuje dokonalý prísun abrázie do dávkovacieho ventilu.

Mobilná pieskovačka Procarosa PREMIUM 100, toto tryskacie zariadenie možno vybaviť veľmi jemnou a plynulou reguláciou pracovného tlaku vrátane manometra, čím sa rozšíri možnosť využitia týchto zariadení aj pre veľmi jemné práce vrátane reštaurácií. Ďalej možno všetky modely rozšíriť o H2O nadstavec, pre rozprašovanie s vodnou clonou, čím dosiahneme výrazné zníženie prašnosti.

Ďalšie výhody:

  • kontrolný otvor umožňuje ľahkú kontrolu a údržbu
  • najkvalitnejšieho ventilu PanBlast Fina II pre dávkovanie abraziva
  • deadmans systém pre maximálnu bezpečnosť
  • kompaktný systém diaľkovým ovládaním, ktorý dáva obsluhe úplnú kontrolu pri práci s tryskovým kotlom pri zachovaní bezpečnosti práce
  • odlučovač vlhkosti (vody) na vstupe stlačeného vzduchu do kotla, aby nedošlo k navlhčeniu rozprašovaču
  • zariadenie je vybavené rýchlymi spojkami 
  • vzduchový ventil na zvýšenie bezpečnosti 
  • veľmi pevný podvozok a kolesá
  • certifikácie CE

 

Balenie obsahuje: Kompletné rozprašovacie zariadenie vrátane:Názov a adresa výrobcu: 10 m dlhá tryskacia trubica, karbidová dýza, 6 mm, 10 m dlhá prívodná hadica, vybavená rýchlymi spojkami, pneumatický diaľkový ovládač vrátane núdzového stop-vypínača.

Vzduch: K našim výrobkom zabezpečujeme aj úplné zásobovanie vzduchom. Pretože to nie je náš hlavný odbor, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. Ak chcete kúpiť aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám odporučia najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

Tovar vám opatrne zabalíme a pošleme dopravnej službe PPL alebo dovezieme naším firemným rozbehom. Dopravná spoločnosť doručuje po celom Česku a SR.

Kapacita zásobníka [l] 100
Priemer nádoby [mm] 420
Výška [mm] 1150
Čas rozstreku [min] 30
Potrubie 1 1/4 "
Dýza – priemer [mm] 6
Rozprašovacie hadica [m] 10
Hmotnosť [kg] 104
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.