MYCÍ STÔL MH 76 L

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
 

Umývací stôl Procarosa 76 L je určený pre bežné umývanie / čistenie predmetov, ako sú napr. súčiastky v autoopravovniach, diely strojov v priemyselnej údržbe apod.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Na dotaz
Cena €199,65 vrátane DPH
€165    
Kód tovaru 704
Kategória Umývacie stoly
 

Umývací stôl je určený pre bežné umývanie / čistenie predmetov, ako sú napr. súčiastky v autoopravovniach, diely strojov v priemyselnej údržbe apod. Má robustný oceľové prevedenie.

Základnými konštrukčnými komponenty sú umývacia vaňa s vekom a ľahko vyberateľnou pracovnou podlahou, nádobkou na umývanie malých dielov a ohybnou hadičkou s tryskou na konci, elektrické čerpadlo a podstavec umývacej vane. Čistiaca kvapalina stále cirkuluje v uzavretom okruhu.
Pre tento umývací stôl sa používajú čistiace kvapaliny určené do ekologických umývacích stolov, napr. Purgasol, Arva, atď., voda a vodou riediteľné umývacie prípravky (pH v rozmedzí 6 až 8). Nemožno ale používať benzín, petrolej, naftu, trichlóretylén, perchlóretylén, acetón a pod.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.