Nussbaum

Spoločnosť Nussbaum je rodinná firma, ktorej počiatky siahajú až k roku 1912. Oficiálne bola založená 1942. Nemecký výrobca sa spočiatku zameriaval na mechanické stroje, ktoré by uľahčili prácu mechanikom. Neskôr sa začali zameriavať predovšetkým na zdviháky do autoservisov.

Firma sa postupom času rýchlo rozvíjala, v roku 1983 dosiahli počtu 100 000 vyrobených zdvihákov. Zdviháky Nussbaum sú vďaka vysokej kvalite, nenáročnej údržbe a spoľahlivosti veľmi žiadané a vyhľadávané, pokrývajú viac ako štvrtinu trhu v Nemecku.

nussbaum2

Do skupiny Nussbaum Group dnes patrí celkovo sedem spoločností v Nemecku a logistické centrum. Zaoberajú sa vlastným výskumom a vývojom. V odbore zdvíhacie servisnej techniky a zariadení pre autoopravárenstvo je Nussbaum svetovou jednotkou.

Nussbaum-foto

Na našej pobočke Vám radi s výberom vhodného nožnicového, dvousloupového či piestového zdviháka alebo regloskopu radi poradíme. V prípade otázok či dopytu nás môžete kontaktovať na našej infolinke +420 704 705 666 alebo na e-maile info@procarosa.cz.

 

Za spoluprácu Vám ďakuje tím Procarosa