Ako vylepšiť podlahu v dielni

REKONŠTRUKCIA PODLAHY ZA PÁR HODÍN!

Naozaj je to možné za pár hodín. Verte tomu, že PVC podlahy Procarosa zvládne položiť úplne každý, a to bez nutnosti platenia za podlahárov alebo iné remeselníkov. Kladenie našich modelov podláh je skutočne jednoduchá, rýchla a čistá. Máme široký sortiment farieb a tipov. Preto veríme, sa si u nás vyberie úplne každý a doladia si svoju podlahu k obrazu svojmu.

Car Repair ShopGarage 4

Jedinečné podlahové riešenie výhradne od českých výrobcov. Dlažba je vyrobená z kvalitného a odolného PVC, vďaka ktorému má mimoriadnu odolnosť, praktickosť a dobrý vzhľad. Vďaka širokému výberu môžete podlahu kombinovať a využiť ju napríklad len na podlahe vo svojej garáži alebo napríklad vo vašej firme, kde pomocou farieb môžete vytvárať pruhy - zóny a podobne.

 

ČO ZNAMENÁ OZNAČENIE HARD A STANDARD?

Robí sa v dvoch prevedeniach - Hard a Standard. Podlaha STANDARD je z typu PVC, ktoré vykazuje väčšiu pružnosť a je príjemnejšia na dotyk. Tento model je preto určený skôr do garáží, na terasu a všade tam, kde sa po podlahe nebude jazdiť s autom alebo inou ťažkou technikou. Zato dlažba HARD je vzhľadovo rovnaká, ale zloženie PVC je iné. Dlažba je takmer nesklonné a vykazuje veľkú tuhosť a odolnosť. Vhodná je do všetkých prevádzok. Môže sa zaťažovať manipulačnou technikou alebo na nej môžete stavať ťažké stroje.

 

PREČO PODLAHY PROCAROSA A NIE INÉ?

Betónové podlahy majú svoje výhody, ale aj mnoho nevýhod. Takáto podlaha je menej odolná proti rozpúšťadlám a soliam. Pôsobenie prevádzkových kvapalín sa tak časom prejaví nielen na jej vzhľade. Betón sa začne drobiť, okrem rôznych výmoľov a dier Vás nemilo prekvapí aj zvýšená prašnosť. Betónovú podlahu môžete opatriť náterom, ktorý betónový povrch spevní. Ide o lacnú, ale prácnu variantu.

Dlaždice Procarosa sú zaujímavou alternatívou. Sú cenovo dostupné, nenáročné na pokládku a veľmi jednoducho sa udržujú čisté. Určite výhodou je ich mobilita. V prípade, že ste napríklad v nájme a nechce sa vám investovať do niečoho, čo nie je vaša, potom PVC modulárny dlažba je to pravé. Po ukončení prevádzky alebo nájmu jednoducho prenesiete inam alebo ju predáte.

 

ČISTENIE PODLAHY

Podlahové krytiny Procarosa vyčistíte akýmkoľvek saponátom s vodou. Podlaha je výrazne odolná proti najrôznejším chemikáliám, či už zásaditým alebo kyslým. Doporučené je však takto agresívny znečistenia z podlahy čo najskôr opláchnuť. Dlažba je odolná aj na ohyb a náraz.

 

AKO PODLAHU INŠTALOVAŤ?

Na inštaláciu podlahy Procarosa budete potrebovať len gumovú paličku a nožík alebo rezačku na rezanie dlaždíc. Ak máte podklad nerovný, bude potrebné nivelácie. Drobné praskliny alebo nerovnosti nevadí.

Bez názvu

ĎALŠIE INFORMÁCIE K PODLAHÁM 

Zaujala vás podlaha Procarosa? Ak áno, viac nájdete tu: PODLAHY, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +420 704 705 666 alebo na našom emailu info@procarosa.sk. Radi vám poradíme s výberom metráží alebo inou problematikou.