Plnička oleja pre automatické prevodovky s adaptérmi

Neohodnotené
 

Pneumatický prístroj pre výmenu oleja v automatických prevodovkách - ATF a vyčistenie systému. Dipstick systém pre použitie v uzavretých prevodovkách a použitia aditív. Súčasťou je špeciálna rozšírená sada 86 ks pripojovacích adaptérov.

  • Napájacie napätie: 230 V
  • Nádrž na olej: 2x25 l
  • Hmotnosť: 50 kg
Dostupnosť Skladom
Cena €3 187,32 vrátane DPH
€2 634,15    
Kód tovaru GO_403
Kategória PROFI
 

Pneumatický prístroj pre výmenu oleja v automatických prevodovkách umožňuje pohodlnú výmenu ATF oleja a tiež preplach celého okruhu s možnosťou pridania aditív.

Obsahom dodávky je základná univerzálna sada pripojovacích adaptérov a navyše rozšírená sada 56 kusov adaptérov určených špeciálne pre pripojenie jednotlivých typov prevodoviek.

Plnička automatických prevodoviek obsahuje nádrže na nový a použitý olej, každú s obsahom 25l a vizuálne stupnicou množstvo oleja. Je vybavená olejovým filtrom, prietokomerom nového i použitého oleja, kvalitným pneumatickým čerpadlom a meračmi tlaku. Všetky úkony sa ovládajú pohodlne pomocou ventilov.

Integrovaný je systém DIPSTICK - zariadenie pre prácu na uzavretých prevodovkách, alebo pri obtiažnom prístupe k nim. Umožňuje samostatné odsatie a vstrek nového oleja pomocou inšpekčného otvoru v prevodovke, tam kde nie je možnosť pripojenia do olejového okruhu, pripojenie externej nádoby pod.

Oddelená nádobka na pridanie aditív do systému je súčasťou prístroja.

Funkcia:

  • plnenie oleja
  • vypúšťanie oleja
  • odsatie oleja
  • preplachovanie okruhu olejom
  • preplachovanie okruhu s pridaním aditív
  • vyčerpania použitého oleja do externej nádoby

 

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR.doprava_balíky8. 

Hmotnosť [kg] 50
Napájacie napätie [V] 230
Pneumatické čerpadlo áno
Pridanie aditív áno
Funkcia preplachu áno
Počet adaptérov 86
Nádrž na olej [l] 2x25
Funkcia odsatie áno
Dipstick áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.