Zariadenie na meranie geometrie kolies G-818 PROFI

Kód: GO_86
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€7 544,69 €9 129,07 vrátane DPH
Skladom

Laserová geometria kolies s bezdrôtovým prenosom dát. Meranie všetkých kolies súčasne. Obsahuje PC s databázou predpísaných hodnôt, tlačiareň a LCD monitor.

  • Napájacie napätie: 230 V
  • Počet CCD senzorov: 8
  • Hmotnosť: 110 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektronická laserová geometria kolies Golemtech WA G818 PROFI

Zariadenie na meranie geometrie kolies pracuje s použitím najmodernejších technológií. Meranie je zaistené štyrmi hlavami s 8 CCD senzormi. Táto geometria kolies využíva k prenosu dát novú bezdrôtovú komunikáciu ZigBee, ktorá je spoľahlivejší a menej energeticky náročná, takže predlžuje výdrž batérií. Súčasťou hlavného stojana je integrovaná nabíjacia sústava, ktorá umožňuje voľbu medzi rýchlym a štandardným nabíjaním meracích hlavíc zavesených na stojane.

Ku všetkým naším zariadenia na meranie geometrie poskytujeme plný servis vrátane kalibrácie meracích senzorov a aktualizácií prístroja.

Sada mimo hlavného stojana a 4 meracích hláv obsahuje rýchloupínacie držiaky 11 - 25 ", prípravok na aretáciu volante, aretáciu pedálu brzdy a ZADARMO pár otočných plošín.

Meranie zbiehavosti kolies, odklonu, záklonu a príklonu, presádzanie kolies, jazdné os a diferenčné uhol osí atď.

Špeciálne programy pre kompenzáciu hádzavosti len posunutím vozidla, bez nutnosti jeho zdvíhania - úspora času a väčšiu presnosť. Program pre meranie vozidiel s nízkymi spojlery, alebo pre malé kolesá. Tlačový výstup s logom a kontakty Vašej spoločnosti.

Súčasťou zariadenia je PC s licencovaným systémom Windows 10, LCD monitor, klávesnica, myš a tlačiareň. Celé zariadenie sa ovláda pomocou sofware pre meranie geometrie kolies v českom jazyku. Softvér obsahuje databázu predpísaných hodnôt pre väčšinu vozidiel, zákazník si môže túto databázu samozrejme rozširovať. Naše zariadenia používajú databázu hodnôt predpísaných výrobcami, ktorá sa pravidelne aktualizuje. Ďalej evidenciu zákazníkov, grafického sprievodcu a grafické meranie sa znázornením odchýlok od predpísaných hodnôt.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu. Môžete využiť aj odborné montáže naším servisným technikom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Geometria kolies
Hmotnosť [kg]: 110
Napájacie napätie [V]: 230
Rýchloupínače na kolesá: 4 x 11" – 25"
Databáza hodnôt: áno
Primárne uhly: celková aj samostatná zbiehavosť, odklon, záklon, uhol jazdné osi
Software: Windows 10
Kompenzácia diskov: áno
Počet CCD senzorov: 8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: