SERVIS

 

Montáž - Pri zložitejších produktov si naši zákazníci často objednávajú s produktom aj nášho technika na montáž a školenie. Je možné takto na Vašom pracovisku stroj ukázať a zároveň zaškoliť Váš personál.

Firemná doprava - U niektorých produktov, ktoré sú pri doprave náchylnejšie na poškodenie, je lepšie využiť nášho servisná technika, ktorý tovar privezie firemným vozidlom. O tejto skutočnosti Vás naši pracovníci budú v priebehu objednávky informovať. S objednaním odbornej montáže si zároveň objednávate našej dopravu za dotovanú cenu.

Záručný a pozáručný servis - Výhodou je, že máme všetko na jednom mieste. Preto nemusí zákazník ani naša spoločnosť nič zložito preposielať medzi servisnými strediskami. Technický problém riešime vždy podľa daného charakteru závady. Našou prioritou je každú reklamáciu vyriešiť v čo najkratšom termíne. Technický problém riešime vždy podľa závažnosti závady. V prípade poruchy, ktorú je možné jednoducho odstrániť svojpomocne, dokážeme náhradný diel zaslať prepravcom. Závažnejšie poruchy riešime na našom servisnom centre. Pokiaľ stroj vďaka jeho povahe nie je možné premiestniť, zaistíme výjazd technika priamo na adresu zákazníka. Záručné a pozáručné opravy sa riadia cenníkom, ktorý nájdete v obchodných podmienkach Procarosa.

 

Infolinka: +421 904 126 999

Ďakuje tím Procarosa