Vyzúvačka TC-04 bezpáková s ramenom

Kód: GO_236
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€2 970,90 €3 594,79 vrátane DPH
Skladom

Automatická vyzúvačka pre montáž a demontáž pneumatík automobilov. Upínacie tanier s veľkým rozsahom upnutia, dve rýchlosti otáčania, pneumaticky ovládané sklopné rameno, vzduchové delo, pomocné montážne rameno pre montáž športových pneu, pneumatický zouvací palec.

 • Hmotnosť: 270 kg
 • Výkon motora: 0,75 kW
 • Maximálny priemer pneumatiky: 1040 mm

Detailné informácie

item#2
Kvalifikované
poradenstvo
item#3
Výmena tovaru
do 30 dní i pre ič
item#4
Predlžená
záruka i pres ič
item#1
Systém kontroly
kvality

Podrobný popis

Dvojrýchlostná automatická vyzúvačka Golemtech pre montáž a demontáž pneumatík osobných a ľahkých úžitkových automobilov. Model pre profesionálne použitie vybavený tlakovým delom, pneumaticky ovládaným sklopným ramenom, pneumaticky ovládaným posuvom a zdvihom montážnej pätky a navyše pneumatickú montážne hlavou.

Ide o systém, kedy nie je potrebné používať montážnu páku. Pneumatiku zachytíte a prezlečiete pomocou pneumaticky (páčkou) ovládaného montážne palca. Za pomoci pneumatického bočného ramena je tak práca veľmi pohodlná a najmä odpadá riziko poškodenia ALU kolies montážne pákou, ako je tomu u klasických typov zouvaček.

Tento model má zosilnenú konštrukciu rámu a šesťhranné tyče na ktorej je pneumatický montážny palec uchytený.

Súčasťou stroja je pomocné montážne rameno. Pomocné montážne rameno "uniroller" je nepostrádateľným pomocníkom pri montáži pneu športových vozidiel, nízkoprofilových pneumatík či pneumatík s veľmi tuhou pätkou, kedy je montáž obvyklým spôsobom značne náročná, ak nie nemožná. Prítlak kladiek (kompletná sada je súčasťou dodávky) je zaistený vstavaným pneumatickým piestom, ľahko ovládaným z miesta obsluhy. Pracovný tlak 8 bar.

Pomocné montážne rameno "uni Oller" je nepostrádateľným pomocníkom pri montáži pneu športových vozidiel, nízkoprofilových pneumatík či pneumatík s veľmi tuhou pätkou, kedy je montáž obvyklým spôsobom značne náročná, ak nie nemožná. Prítlak kladiek (kompletná sada je súčasťou dodávky) je zaistený vstavaným pneumatickým piestom, ľahko ovládaným z miesta obsluhy. Pracovný tlak 8 bar. Použitie pre automatickú vyzúvačku TC02. (Vyzúvačky Golemtech majú už v základe pripravenej montážne body, nie sú teda potrebné žiadne úpravy)

 • upínacie tanier s veľkým rozsahom upnutia
 • pneumaticky ovládané sklopné rameno a pneumatický palec
 • automatický odskok hlavy od ráfika
 • dve rýchlosti otáčania stola
 • integrované tlakové delo
 • pneumaticky ovládaný posun a zdvih montážnej pätky, zaistený jedným tlačidlom
 • vysoká kvalita spracovania vyzúvačky
 • zabudovaná jednotka úpravy vzduchu (filtrácia, mazanie, regulácia tlaku)
 • ciachovaný pneuhustič

 

Súčasťou dodávky je vyzúvačka, ciachovaný pneuhustič s manometrom, montážna páka, plastová sada krytov pre ochranu poškodenia hliníkových diskov, vzduchové delo.

Upozornenie: Vzhľadom na hmotnosť zariadenia cena za prepravu závisí od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná prepravná cena sa oznámi po prijatí a potvrdení objednávky. Viac o doprave tu. Môžete využiť aj odborné montáže naším servisným technikom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyzúvačky pneumatík
Hmotnosť [kg]: 270
Vonkajší rozmer pre upevnenie ráfika ["]: 10-21
Vnútorný rozmer pre upevnenie ráfika ["]: 12-24
Maximálna šírka pneumatiky [mm]: 355
Maximálny priemer pneumatiky [mm]: 1040
Rýchlosť otočnej dosky [ot/min]: 7
Montážne rameno: výklopné, pneumatické
Pracovný tlak [bar]: 8-10
Napájacie napätie [V]: 380
Výkon motora [kW]: 0,75

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: