Ako vybrať dielenský umývacie stôl

 

Dielenské umývacie stoly nájdu využitie všade, kde je potrebné rýchlo a efektívne vyčistiť drobnejšie predmety alebo súčiastky.

Aké typy umývacích stolov sú v súčasnej dobe na trhu k dispozícii? Existuje ich celý rad. Vyrábajú sa lacnejšie stoly v Číne a celý rad stolov v Európe. Sú tiež spoločnosti, ktoré stoly prenajímajú, ale často nútia svojich zákazníkov k častejšej výmene čistiacej kvapaliny. Z nášho pohľadu je asi najlepšia filozofia nechať nášho zákazníka hospodáriť s kvapalinou samotného a iba mu zariadiť bezplatný odvoz a likvidáciu starého suda so znečistenou náplňou.

Tvarov stolov a konštrukcií je tiež mnoho. Stoly sa líšia predovšetkým veľkosťou záchytnej vane. Väčšina z nich je určená pre sudy s objemom 50 – 200 litrov.

 

Ako to funguje dielenská chémia v sudoch?

Na výber je viac prostriedkov. Sud má sanie a vypúšťanie do jedného hrdla v sude. Chemické vlastnosti napríklad prípravku Purgasolu sú také, že oddeľuje znečistenú kvapalinu a ukladá ju na dne suda. Satie potom odčerpáva čistú kvapalinu z hornej vrstvy zásobníka. V prípade, že v sude dôjde čistá kvapalina, sud sa zaplní znečistenou a stratí svoje vlastnosti. Sud je teda potrebné vymeniť.

 Animation_Kreislauf_Pinselwaschtisch_Typ_M-1-1

Ekológia:

V prípade požiadavky na profesionálnu prácu podľa miestnych zákonov, je potrebné využívať certifikované spoločnosti a jej výrobky, ktoré vám umožnia legálne a bezproblémové čistenie s využitím spätnej likvidácie použitých čističov a odmasťovačov.

 

Certifikáty:

Umývacie stoly a produkty Procarosa IBS majú všetky potrebné certifikáty. QM certifikáciu, posudok o znášanlivosti na pokožku a certifikáciu na likvidáciu odpadov podľa § 52 ods. 1 nemeckého zákona KrW/AbfG (Zákon o obehovom hospodárstve) vo všetkých spolkových krajinách registrovaný. Na každý umývací stôl Procarosa IBS do dielne aj nerezové umývacie stoly zaisťujeme zadarmo službu odvozu starého a dodávky nového umývacieho prípravku.

Na záver, ako teda vybrať vhodný umývací stôl. Pokiaľ máte stôl na veľmi občasné použitie a máte svoju čistiacu kvapalinu, môžete sa pozrieť na rad PROFI. Pokiaľ potrebujete čistiť častejšie, ste firma a chodí vám kontrola na likvidáciu odpadov, potom by sme odporučili jednoznačne zabrúsiť do radu PREMIUM. Tu sú stoly od kvalitného nemeckého výrobcu a zodpovedajú smerniciam EÚ a certifikácii TUV.