Unicraft

Značka UNICRAFT patrí pod spoločnosť Stürmer Maschinen, ktorá bola založená v roku 1982 ako veľkoobchod s obrábacími strojmi a dnes zaujíma vedúce postavenie medzi svetovými predajcami strojov.

Pod značkou UNICRAFT sa skrýva kvalita za ekonomickú cenu. Pokiaľ chcete nakúpiť tovar za prijateľnú cenu, tak Vám zaručujeme, že s UNICRAFT rozhodne nešliapnete vedľa. Vďaka inteligentnej, najmodernejšej konštrukciu a použitie vysoko kvalitných dielov si môžete byť istí, že kupujete produkt, ktorý zaručuje maximálnu spoľahlivosť a bezpečnosť prevádzky.

unicraft

Spoločnosť Unicraft sa špecializuje predovšetkým na kvalitný manipulačnú techniku pre univerzálne použitie. Medzi najpredávanejšie produkty patria paletové vozíky a zdvíhacie stoly. Pre manipuláciu s ťažkými prostriedkami Vám môžeme odporučiť vysokotonážne zdviháky a dielenské žeriavy. Vo Vašej dielni nesmie chýbať ani kladkostroja, závesné váhy a kladkostroja od značky Unicraft.

unicraft foto

Radi Vám s výberom vhodného zariadenia poradíme. Stavajte sa u nás na prevádzke prehliadnuť katalógy a ponuku Unicraft. V prípade otázok nás môžete kontaktovať na našej infolinke +420 704 705 666 alebo na e-maile info@procarosa.cz.

 

Za spoluprácu Vám ďakuje tím Procarosa