Vyvažovačka TRB-01 nákladná

Kód: GO_90
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€1 978,60 €2 394,11 vrátane DPH
Skladom

Elektronická vyvažovačka pre nákladné bicykle, vybavená pneumatickým přízdvihem, automatické roztáčanie i brzdenie kolies, programy pre statické i dynamické vyvažovanie, samokalibrácie, prehľadný ovládací a zobrazovací otočný displej.

  • Hmotnosť: 250 kg
  • Maximálny priemer kolesa: 1200 mm
  • Maximálna váha kolesa: 150 kg

Detailné informácie

item#2
Kvalifikované
poradenstvo
item#3
Výmena tovaru
do 30 dní i pre ič
item#4
Predlžená
záruka i pres ič
item#1
Systém kontroly
kvality

Podrobný popis

Nákladné vyvažovačka TRB01 pre vyvažovanie kolies autobusov, nákladných a ľahkých úžitkových vozidiel s veľkosťou kolies do 24 ".

Táto motorová elektronická nákladné Vyvažovačka disponuje všetkými funkciami pre komfortné vyvažovanie kolies až do hmotnosti 150 kg. Vyvažovačka má automatické roztáčanie aj brzdenie kolies, ponúka voľbu medzi niekoľkými programami pre statické aj dynamické vyvažovanie vrátane programov pre ALU kolesá. Samozrejmosťou je u tejto nákladné vyvažovačky program pre samo kalibráciu a prehľadný ovládací a zobrazovací otočný displej. Pre jednoduchú manipuláciu s kolesami nákladných vozidiel, je vyvažovačka vybavené vzduchovým zdvihákom kolies a sadou rýchloupínacích adaptérov.

V základe je nákladné vyvažovačka vybavená strediacim kónusy 40-285 mm, poistnou maticou, kliešťami na závažia, závažím pre samo kalibráciu, meradlom atď.

Upozornenie: vzhľadom k hmotnosti zariadenia je cena za dopravu závislá od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky. Viac k doprave tu. Využiť môžete tiež odbornej montáže naším servisným technikom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyvažovačky kolies
Hmotnosť [kg]: 250
Napájacie napätie [V]: 400
Výkon motora [kW]: 0,2
Max. váha kolesa [kg]: 150
Max. priemer kolesa [mm]: 1200
Presnosť vyváženia [g]: 1
Maximálna šírka ráfika: 1,5" - 20"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: