Vyvažovačka kolies TW-01

Kód: GO_20
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€1 029,09 €1 245,20 vrátane DPH
Skladom

Poloautomatická vyvažovačka osobných kolies. Dotyková klávesnica, grafická a zvuková signalizácia umiestnenie závažia, štart a stop pomocou sklopenia krytu. Programy pre MOTO i ALU disky. Jendoduchá samokalibrácie a diagnostika porúch.

  • Hmotnosť: 120 kg
  • Maximálny priemer pneumatiky: 900 mm
  • Maximálna váha kolesa: 65 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová generácia vyvažovačky Golemtech TW-01. Vyvažovačka je riadená mikroprocesorovou jednotkou za použitia vylepšených typov senzorov a súčiastok najvyššej kvality. Zobrazenie všetkých údajov prebieha pomocou digitálnych ukazovateľov a jednoduché ovládanie zaisťuje dotyková klávesnica. K ľahkému zobrazenie pozícií pre umiestnenie vyvažovacieho závažia, vyvažovačka novo používa zistená pozície pre umiestnenie závažia je indikovaná graficky a akusticky.

Vyvažovačka umožňuje statické aj dynamické vyvažovanie vrátane špeciálnych programov pre rôzne tvary ALU diskov. Pri použití adaptéra pre uchytenie kolies, je možné vyvažovať aj kolesá motocyklov. Pre jednoduchú používateľskú obsluhu je integrovaný systém samo kalibrácia a automatická detekcia prípadných porúch.

- štart a stop pomocou sklopenia a odklopení krytu
- program optimalizácie nevyváženosti
- statické i dynamické vyvažovanie
- program pre samo kalibráciu a detekciu závad
- programy pre ALU disky

Súčasťou dodávky je univerzálna rýchloupínacia príruba s príslušenstvom, 4 x strediace kónusy / 42-62 mm, 53-81 mm, 71-98 mm, 96-136 mm /. Meradlo pre šírku disku, kliešte na zaviažu.

Upozornenie: vzhľadom k hmotnosti zariadenia je cena za dopravu závislá od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky. Viac k doprave tu. Využiť môžete tiež odbornej montáže naším servisným technikom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyvažovačky kolies
Hmotnosť [kg]: 120
Max. priemer pneumatiky [mm]: 900
Napájacie napätie [V]: 230
Výkon motora [kW]: 0,2
Max. váha kolesa [kg]: 65
Rozdelenie závažia za lúče: nie
Presnosť vyváženia [g]: 1
Vkladanie rozmerov: manuálny
Maximálny priemer ráfika: 10" - 24"
Maximálna šírka ráfika: 1,5" - 20"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: