Zariadenie na meranie geometrie kolies WA-18

Neohodnotené
 
Zľava 3 % za platbu vopred Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Laserová geometria kolies s bezdrôtovým prenosom dát. Pracuje samostatne bez nutnosti pripojenia k PC.

  • Hmotnosť: 80 kg
  • Napájacie napätie: 230 V
  • Počet CCD senzorov: 6
Dostupnosť Na dotaz
Cena €4 924,66 vrátane DPH
€4 069,97    
Kód tovaru GO_208
Značka Golemtech
Kategória Geometria kolies
 

Elektronická laserová geometria kolies Golemtech WA-18

Zariadenie na meranie geometrie kolies pracuje s použitím najmodernejších technológií. Meranie je zaistené hlavami s 6 CCD senzormi. Táto geometria kolies využíva k prenosu dát novú bezdrôtovú komunikáciu ZigBee, ktorá je spoľahlivejší a menej energeticky náročná, takže predlžuje výdrž batérií. Súčasťou hlavného stojana je integrovaná nabíjacia sústava, ktorá umožňuje voľbu medzi rýchlym a štandardným nabíjaním meracích hlavíc zavesených na stojane.

Sada mimo hlavného stojana a meracích hláv obsahuje rýchloupínacie držiaky 11 "-21", prípravok na aretáciu volante, aretáciu pedálu brzdy a pár otočných plošín.

Meranie zbiehavosti kolies, odklonu, záklonu a príklonu, presádzanie kolies, jazdné os a diferenčné uhol osí atď.

Toto zariadenie na meranie geometrie, vo verzii WA-18 pracuje úplne samostatne, bez nutnosti pripojenia k počítaču. Súčasťou predných meracích hláv je displej, kde sú zobrazované všetky hodnoty a klávesnice, pomocou ktorej sa celé meranie ovláda.

 

K elektronickej laserové geometriu kolies Golemtech WA18 je možné prikúpiť sadu CONNECT, na pripojenie zariadenia k vlastnému PC / notebooku zákazníka. Táto sada obsahuje špeciálne prevodník dát, ktorý sa pripojí k PC pomocou USB konektora a zaisťuje bezdrôtovú komunikáciu medzi počítačom a meracími hlavami. Priložený softvér obsahuje databázu predpísaných hodnôt pre väčšinu vozidiel, zákazník si môže túto databázu samozrejme rozširovať. Ďalej evidenciu zákazníkov, grafického sprievodcu a grafické meranie sa znázornením odchýlok od predpísaných hodnot.Pomocí tejto sady získate plnohodnotné zariadenie, ktoré ovládate pomocou PC programu, rovnako ako u geometria WA-58.

 

Upozornenie: vzhľadom k hmotnosti zariadenia je cena za dopravu závislá od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky. Viac k doprave tu. Využiť môžete tiež odbornej montáže naším servisným technikom.

Hmotnosť [Kg] 80
Napájacie napätie [V] 230
Rýchloupínače na kolesá 4 x 11" – 21"
Databáza hodnôt nie
Primárne uhly celková aj samostatná zbiehavosť, odklon, záklon, uhol jazdné osi
Kompenzácia diskov áno
Počet CCD senzorov 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: