Zariadenie na meranie geometrie kolies WA-58 PROFI

Kód: GO_56
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Golemtech
€4 908,20 €5 938,92 vrátane DPH
Na dotaz

Laserová geometria kolies s bezdrôtovým prenosom dát. Obsahuje PC s databázou prednastavených hodnôt, tlačiareň a LCD monitor.

  • Hmotnosť: 85 kg
  • Napájacie napätie: 230 V
  • Počet CCD senzorov: 6

Detailné informácie

item#2
Kvalifikované
poradenstvo
item#3
Výmena tovaru
do 30 dní i pre ič
item#4
Predlžená
záruka i pres ič
item#1
Systém kontroly
kvality

Podrobný popis

Elektronická laserová geometria kolies Golemtech WA58

Zariadenie na meranie geometrie kolies pracuje s použitím najmodernejších technológií. Meranie je zaistené hlavami s 6 CCD senzormi. Táto geometria kolies využíva k prenosu dát novú bezdrôtovú komunikáciu ZigBee, ktorá je spoľahlivejší a menej energeticky náročná, takže predlžuje výdrž batérií. Súčasťou hlavného stojana je integrovaná nabíjacia sústava, ktorá umožňuje voľbu medzi rýchlym a štandardným nabíjaním meracích hlavíc zavesených na stojane.

Súčasťou zariadenia je PC s licencovaným systémom Windows, LCD monitor, klávesnica, myš a tlačiareň. Celé zariadenie sa ovláda pomocou software pre meranie geometrie kolies v českom jazyku. Softvér obsahuje databázu predpísaných hodnôt pre väčšinu vozidiel, zákazník si môže túto databázu samozrejme rozširovať. Naše zariadenia používajú databázu hodnôt predpísaných výrobcami, ktorá sa pravidelne aktualizuje Ďalej evidenciu zákazníkov, grafického sprievodcu a grafické meranie sa znázornením odchýlok od predpísaných hodnôt.

Sada mimo hlavného stojana a meracích hláv obsahuje rýchloupínacie držiaky 11 "- 21", prípravok na aretáciu volante, aretáciu pedálu brzdy a pár otočných plošín.

Meranie zbiehavosti kolies, odklonu, záklonu a príklonu, presádzanie kolies, jazdné os a diferenčné uhol osí atď.

Toto zariadenie na meranie geometrie môže pracovať aj samostatne, bez nutnosti pripojenia k PC. Súčasťou predných meracích hláv je displej, kde sú zobrazované všetky hodnoty a klávesnice, pomocou ktorej sa celé meranie môže tiež ovládať.

Upozornenie: vzhľadom k hmotnosti zariadenia je cena za dopravu závislá od vzdialenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude oznámená po prijatí a potvrdení objednávky. Viac k doprave tu. Využiť môžete tiež odbornej montáže naším servisným technikom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: