AKCIA - DOTOVANÁ cena na PRÍSLUŠENSTVO K PIESKOVAČKÁM Procarosa

 

Využite dotované ceny na PRÍSLUŠENSTVO K PÍSKOVAČKÁM PROCAROSA radu PROFI

 

V prípade obstarania novej pieskovačky Procarosa z celej rady PROFI od nás

alebo našich dílerovAKCEzískavate tu možnosť nakupovať všetky

  PRÍSLUŠENSTVO, NÁHRADNÉ DIELY a ABRAZIVO za dotované ceny. Ďalej získate nižšie uvedené výhody.

(Vzťahuje sa iba na spotrebný tovar)

(Platí iba pre zákazníkov, ktorí vlastnia novú pieskovačky Procarosa PROFI - nevzťahuje sa na predvádzacie alebo bazarový tovar.)

 

 

UPLATNENIE ZĽAVY

V objednávke zaškrtnite "napísať poznámku pre predajcov", do poľa poznámky pripíšte číslo objednávky alebo číslo faktúry z robení pieskovacieho zariadenia. Po vytvorení objednávky Vám bude v objednávke započítaná individuálna zľava.

 

Nižšie uvedené body priamo ovplyvňujú našu cenovú politiku. Sme si vedomí, že sú na trhu podobné pieskovačky o niečo drahšie, ale aj o niečo lacnejšie.
Aby sa nám podarilo držať nižšie uvedené výhody a služby, musíme držať nastavenú cenovú politiku. A aby sa nám naďalej darilo si udržať Vás odberateľa aj v roku 2024, natavila sme pre tento rok akciu na zvýhodnené ceny na príslušenstvo. Pieskovačky sú veľmi náročné na spotrebný materiál a diely. Preto veríme, že týmto krokom a ekonomickou výhodnosťou nákupu vyhráme na plnej čiare aj u rozhodovaní, kde bola zásadná len cena.

 

CZ DISTRIBÚCIA !

Čo to znamená? Pretože sme český importér, všetky úpravy na boxoch pripravujeme podľa slovenskej legislatívy. Snažíme sa dbať na správnosť štítkov CE, označenie sériovým číslom, označenie dodatočného ukostrenia, bezpečnostných štítkov a mnoho ďalšieho. Toto všetko môže byť u zahraničných dodávateľov alebo u prekupovaného tovaru problém.

 

TECHNICKÉ PORADENSTVO !

Pretože sme úzko zameraní, veríme, že je pre nás jednoduchšie zdokonaľovať naše vedomosti rýchlejšie oproti spoločnostiam, ktoré majú univerzálny sortiment, kde nájdete tovar napríklad aj na stavbu, dom, záhradu a pod.

 

ODBER PRIAMO OD OFICIÁLNEHO VÝROBCA A SPOLUPRÁCA NA VÝVOJI !

Výhodou strojov Procarosa je, že nakupujeme priamo od oficiálneho výrobcu a to sa priamo odráža na kvalite strojov. S naším dodávateľom sme neustále v priamom kontakte a čiastočne sa podieľame aj na vývoji.

 

SKLADOM V ČR !

Veľké skladové zásoby sú finančne aj manipulačne náročné, ale pomáhajú nám byť rýchlejšie a pohotovejšie pri plnení potrieb a problémov našich zákazníkov.

 
 
 
Cenové príklady
 

                                                                                    Katalógová cena                        Cena pre majiteľov pieskovačky Procarosa

Cyklonový filter

       filtr SBC420, SBC990, SBC1200                                                                65 euro                                             65 euro - 39 euro

Pískovacie pištol                                                      

      pistole-90-220-350-2                                                                 22,90 euro                                        22,90 euro - 13,74 euro

Pískovacie pištol

       pistole-420-990-1200                                                                51,85 euro                                         51,85 euro - 31,11 euro

 Náhradný motor                                               

    3279                                                             136,40 euro                                          136,40 euro - 81,84 euro 

 

* Ceny sú uvedené bez DPH

* Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach odsek 6.10. Upresnenie AKCIA - Dotovaná cena na príslušenstvo k pískovačkám Procarosa