Pieskovanie v boxe 220-I

V tomto videu môžete vidieť ukážku pieskovanie v jednom z najlacnejších a najdostupnejších pieskovacích boxov, v pieskovacím boxe, ktorý má označenie 220 I, podobný box nájdete aj na našich stránkach, a to Pieskovacie box Procarosa PROFI 220-I. Radí sa medzi menšie boxy, ktoré sú priestorovo menej náročné a slúži na pieskovanie predovšetkým malých predmetov.

Video je natáčané tak, aby bolo presne vidieť, ako je pieskovanie vykonávané. Obsluha pieskovačky vkladá ruky do pieskovacieho boxu prostredníctvom rukavíc, ktoré sú k boxu pripevnené a sú jeho súčasťou (náhradná rukavice sa dajú samozrejme dokúpiť aj ako príslušenstvo boxu), potom dochádza k samotnému pieskovanie predmetu pomocou pieskovacia pištoľ, na ktorej je nasadená tryska.

Prúd vzduchu je poháňaný kompresorom a vďaka tlaku vzduchu je abrazivo hnané priamo do pieskovacia pištoľ, tlak vzduchu je nutné nastaviť podľa priložených pokynov na obsluhu, ktorý je nevyhnutnou súčasťou každého boxu.

Ďalej je nutné zvoliť správny druh a hrubosť abrazíva, záleží na pieskovanom predmetu. V tomto ohľade je dobré si nechať poradiť od skúsených predajcov tohto príslušenstva.

Vo video ukážke môžete vidieť ako dochádza k pieskovanie kladiva vrátane jeho rukoväte. Pieskovanie je zobrazené rýchlejšie ako v skutočnosti je, je to preto aby obsah videa nebol príliš zdĺhavý. Môžete si všimnúť ako je kladivo pieskovanie detailne, tak aby nebol vynechaný jediný záhyb. V poslednej časti videa je ešte predvedené pieskovanie fľaše.

V ďalšom videu ohľadom pieskovanie v boxe typu 220 I je znázornené odstraňovanie hrdze z drobnejších predmetov ako sú skrutky, imbusy, kľúče, pružinky a ďalšie. Opäť si vo videu môžete všimnú ako je pieskovanie vykonávané detailne, aby nebol vynechaný žiadny sebemenší záhyb.

V tomto videu je ukážka pieskovanie väčších predmetov. Vďaka pieskovanie dochádza k odstráneniu hrdze a celkovej renovácii predmetu.