Mobilná pieskovačka Procarosa PROFI10

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Základné parametre: objem nádoby 37,5 litrov, dĺžka hadice 2,3 m, hmotnosť 17 kg, bez odsávania. Detailné informácie nájdete nižšie.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI10 

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

 

Dostupnosť Na dotaz
Cena €269,83 vrátane DPH
€223    
Kód tovaru MPA004
Značka Procarosa
Kategória PROFI
 

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI10, zaisťuje kvalitné pieskovanie, a to napríklad pred zváraním alebo lakovaním - slúži na pripravenie perfektného povrchu pred ďalším postupom. Táto mobilná Pieskovačka je ideálny pre pieskovanie malých plôch.

Medzi hlavné výhody patrí to, že obsahuje pieskovacie pištoľ, ktorá je jednoduchá na ovládanie, ďalej potom štyri trysky, ktoré sú súčasťou mobilnej pieskovačky.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI10, slúži na čistenie povrchov, renováciu kovových povrchov, odstraňovanie menej odolných farieb a k matovanie skla.

Ďalšie výhody:

  • zásobník na abrazivo (37,5 litrov)
  • pieskovacej hadice s dĺžkou 2,3 metrov
  • kolesá uľahčujú manipuláciu
  • vďaka natlakovanie celého zásobníka sa dá dosiahnuť efektívnejšie pieskovanie

 

Balenie obsahuje: tryskacie pištoľ, tryskacie hadicu, jednoduchú ochrannú kuklu, 4 ks keramických trysiek, plastovú zásuvku na dosypanie abrazíva.

Vzduch: k našim produktom zabezpečujeme tiež kompletnú dodávku vzduchotechniky. Pretože to nie je naším hlavným odborom, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. V prípade, že máte záujem k nášmu vybaveniu zaobstarať aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci Vám odporučí najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.orlik

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

Objem [l] 37,5
Maximálny vstupný tlak [bar] 10
Pracovný tlak[bar] 4-8
Spotreba vzduchu [l/min] 250-750
Maximálna veľkosť zrna [mm] 0,5
Dĺžka hadice [m] 2,3
Priemer pracovné trysky [mm] 1,5-3,5
Objem plniaci tlak. nádoby pre abrazivo [kg] 45
Rozmery [mm] 830 x 480 x 330
Hmotnosť [Kg] 17
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.