Mobilná pieskovačka Procarosa PROFI20-I

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Doprava zadarmo Zväčšiť
 

CENOVO ZVÝHODNENÝ NÁKUP - získajte kliknutím tu.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI20-I 

Základné parametre: objem nádoby cca 75,5 litrov, dĺžka hadice 2,3 m, hmotnosť 21 kg, bez odsávania. Detailné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Na dotaz
Cena €387,20 vrátane DPH
€320    
Kód tovaru MPA005
Značka Procarosa
Kategória PROFI
 

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI20-I, zaisťuje kvalitné pieskovanie, a to napríklad pred zváraním alebo lakovaním - slúži na pripravenie perfektného povrchu pred ďalším postupom. Táto mobilná Pieskovačka má veľkú kapacitu zásobníka na abrazivo, to značne uľahčí prácu a ušetrí čas.

Medzi hlavné výhody patrí to, že obsahuje pieskovacie pištoľ, ktorá je jednoduchá na ovládanie, ďalej potom štyri trysky, ktoré sú súčasťou mobilnej pieskovačky.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI20-I, slúži na čistenie povrchov, renováciu kovových povrchov, odstraňovanie menej odolných farieb a k matovanie skla.

Ďalšie výhody:

  • veľký zásobník na abrazivo (75,5 litrov)
  • pieskovacej hadice s dĺžkou 2,3 metrov
  • kolesá uľahčujú manipuláciu, dve madlá
  • vďaka natlakovanie celého zásobníka sa dá dosiahnuť efektívnejšie pieskovanie

 

Balenie obsahuje: tryskacie pištoľ, tryskacie hadicu, jednoduchú ochrannú kuklu, 4 ks keramických trysiek, plastovú zásuvku na dosypanie abrazíva.

Vzduch: k našim produktom zabezpečujeme tiež kompletnú dodávku vzduchotechniky. Pretože to nie je naším hlavným odborom, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. V prípade, že máte záujem k nášmu vybaveniu zaobstarať aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci Vám odporučí najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.orlik

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

 

 

Objem [l] 75,5
Maximálny vstupný tlak [bar] 10
Pracovný tlak [bar] 4-8
Spotreba vzduchu [l/min] 250-750
Maximálna veľkosť zrna [mm] 0,5
Dĺžka hadice [m] 2,3
Priemer pracovné trysky [mm] 2,5-3,5
Objem plniaci tlak. nádoby pre abrazivo [kg] -
Rozmery [mm] 920 x 780 x 380
Hmotnosť [Kg] 21
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.