Sklenená balotina

Neohodnotené
 
Zľava 3 % za platbu vopred Zväčšiť
  • 1 z 3
 

ZĽAVA 40% - Iba pre majiteľov pískovaček Procarosa (TU)

Sklenené mikroguľôčky sú vhodné pre tryskanie v uzavretých systémoch (pieskovacích boxoch). Používa sa na leštenie, jemné tryskanie, tryskanie nerezových dielov a pre finálne úpravy materiálu. Uvedená cena je za 50 kg abrazíva.

  • Tvrdosť: 5,5 - 6,0 Mohsova
  • Zrnitosť: 700 - 600 um
  • Tvar zrna: guľatý
Dostupnosť Zvoľte variant Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade
Variant
Cena €106,48 vrátane DPH
€88    
Značka Procarosa
Kategória Abraziva
 

Balotina sú sklenené mikroguľôčky, ktoré sú vhodné pre tryskanie v uzavretých systémoch (pieskovacích boxoch) s možnosťou spätnej recyklácie použitého abraziva. Používa sa na leštenie, jemné tryskanie, tryskanie nerezových dielov a pre finálne úpravy materiálu. Je to chemicky stály materiál, tzv. Že je po toxikologické a ekologické stránke nezávadný. Balotina je nehorľavá, nevýbušné a neobsahuje žiadne škodlivé látky.Tento materiál možno skladovať neobmedzene dlho. Pri voľnom prístupe vzduchu naberajú tieto mikroguličky vzdušnú vlhkosť a dochádza k strate sypkosť.

Použitie: nerezový materiál, hliník, ...

 

Triedenie a prevod jednotiek:

Balotina-SKL

Chemické zloženie a fyzikálne dáta:

SiO2 CaO MgO Na2O K2O AL2O3
70% 9% 4% 14% 1% 2,3%

 

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SRdoprava_balíky8.

 

 

 

Farba (?)
Tvar zrna (?)
Merná hmotnosť [kg / dm3] (?)
Sypná hustota [kg / dm3] (?)
Tvrdosť [mohs] (?)
Index lomu (?)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: