SKLENENÁ BALOTINA

 
  • 1 z 3
 

ZĽAVA 40% - Iba pre majiteľov pískovaček Procarosa (TU)

Balotina sú sklenené mikroguľôčky, ktoré sú vhodné pre tryskanie v uzavretých systémoch (pieskovacích boxoch). Používa sa na leštenie, jemné tryskanie, tryskanie nerezových dielov a pre finálne úpravy materiálu. Materiál v zrnitosti 70 - 600 um. Tvar zrna: guľatý. Uvedená cena je za 50 kg abrazíva. Detailné informácie nájdete nižšie.

Dostupnosť Zvoľte variant Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade
Variant
Cena €86,27 vrátane DPH
€71,30    
Značka Procarosa
Kategória ABRAZIVA
 

Balotina sú sklenené mikroguľôčky, ktoré sú vhodné pre tryskanie v uzavretých systémoch (pieskovacích boxoch) s možnosťou spätnej recyklácie použitého abraziva. Používa sa na leštenie, jemné tryskanie, tryskanie nerezových dielov a pre finálne úpravy materiálu. Je to chemicky stály materiál, tzv. Že je po toxikologické a ekologické stránke nezávadný. Balotina je nehorľavá, nevýbušné a neobsahuje žiadne škodlivé látky.Tento materiál možno skladovať neobmedzene dlho. Pri voľnom prístupe vzduchu naberajú tieto mikroguličky vzdušnú vlhkosť a dochádza k strate sypkosť.

Použitie: nerezový materiál, hliník, ...

 

Triedenie a prevod jednotiek:

Balotina-SKL

Chemické zloženie a fyzikálne dáta:

SiO2 CaO MgO Na2O K2O AL2O3
70% 9% 4% 14% 1% 2,3%

 

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SRdoprava_balíky8.

 

 

 

Farba (?)
Tvar zrna (?)
Merná hmotnosť [kg / dm3] (?)
Sypná hustota [kg / dm3] (?)
Tvrdosť [mohs] (?)
Index lomu (?)